1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach na pewno bez Natala

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez radas210, Styczeń 31, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Plotki zalewające sieć od pojawienia się dziwnego screenshota z Halo: Reach - na którym fani dostrzegli celownik leżący nieco z boku ekranu - i przedziwne domysły sugerujące, iż gra będzie współpracowała z technologią Natal, możemy wreszcie oficjalnie wsadzić między bajki. Twórcy gry - studio Bungie - oficjalnie zdementowało dziś wszelkie tego typu pogłoski i zdradziło, że screen, który spowodował całe to zamieszanie, był jedynie wynikiem drobnego błędu.

Dla całkowitej jasności, Bungie wraz z ogłoszeniem upubliczniło też raport, który potwierdza, iż źle umiejscowiony celownik był tylko malutki bugiem. Widać nie trzeba wiele, żeby ludzie zaczęli snuć dalece posunięte, mylne wnioski. Wraz ze zdementowaniem ploty, autorzy gry powiedzieli nam też, że w Halo: Reach dostaniemy możliwość dowolnego zmieniania wyglądu HUD-a. "Halo: Reach jest tradycyjną grą i powstaje z wyłącznie z myślą o tradycyjnych kontrolerach" - wypowiedź jednego z pracowników studia musiała trafić wielbicieli innowacyjnych kontrolerów prosto w serca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak dla mnie to Halo tylko na padziku:D

4. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i dobrze, prędzej bym pozabijał rodzinę niż bota w grze :p

5. Razak

Razak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    mnie to obojętne czy na natalu czy na padzie

6. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    I tak Halo nie lubie, nawet Natal mnie do tej gry nie przekona :p

7. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    nie grałem w Halo ale samo to, że są to jakieś futurystyczne klimaty, odpycha mnie strasznie od takich gier. Nie wiem, co w tym ludzie widzą. Nie ma to jak nawalanka z ludźmi w MW2 czy BC2:D

8. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nie grałeś w Halo to się nie wypowiadaj! A ja nie wiem co ludzie widzą w MW2 czy BC2 lol. Ileż można strzelać do ludzi/żołnierzy/cywili. Flame War?
    A tak srsly, po kiego tu Natal. Chociaż spasione dzieci ameryki, by się tym jarały... Halo = pad only i nie ma inaczej.

9. gimi

gimi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczytno
    a skad wiesz jak jest na natalu? grales? bo ja nie i moze sie okazac ze na natalu jest o wiele lepiej. to tak jak ludzie kiedys grali na pierwszych konsolach jednym przyciskiem i byli podjarani a jak ktos im powiedzial o 8 przyciskach to "o jeju po co jednym jest najlepiej" wiec moje zdanie jest takie: Nie probowales nie oceniaj.

10. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    według mnie to nie ma co dyskutować teraz o Natalu puki go nie ma.Jak będzie to wtedy można dyskutować do woli.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum