1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach – pierwsze recenzje i oceny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Wrzesień 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak zapewne zdążyliście już zauważyć w sieci zaczyna się pojawiać coraz więcej recenzji Halo: Reach. Niektórzy nie szczędzą słów zachwytu nad tym tytułem mówiąc, że jest to najlepsza część Halo, jaką studio Bungie kiedykolwiek wydało. Sam nie mam jeszcze wyrobionego zdania na temat samej serii Halo czy też najnowszego Reach, ale zobaczymy co w tym temacie mają do powiedzenia zagraniczni recenzenci.

Zobaczmy jak nowe Halo: Reach oceniają zagraniczne serwisy:

Games.on.net – 4 na 5 punktów
    MyGames – 96 na 100 punktów
    GameZone – 8,5 na 10 punktów
    IGN – 9,5 na 10 punktów
    IGN UK – 10 na 10 punktów
    Eurogamer – 9 na 10 punktów
    Videogamer – 9 n 10 punktów
    1UP – A+ na A+ (odpowiednik szkolnej 5 z plusem – ocena maksymalna)

WorthPlaying – 8,5 na 10 punktów
    GamePro – 5 na 5 punktów
    PlanetXbox360 – 10 na 10 punktów
    Xbox360Achievements – 94 na 100 punktów
    G4TV – 5 na 5 punktów

Joystiq – 5 na 5 punktów
    NowGamer – 9,4 na 10 punktów
    Destructoid – 10 na 10 punktów
    GamesRadar – 8 na 10 punktów
    GodisaGeek – 8 na 10 punktów
    Guardian UK – 5 na 5 punktów
    Gametrailers – 9,3 na 10 punktów

UGO – A+ na A+
    Co-Optimus – 5 na 5 punktów
    Videogameszone – 87 na 100 punktów
    CVG – 9,2 na 10 punktów

Jak sami widzicie oceny wprost zachęcają do tego, aby już za dwa dni pójść do sklepu i zgarnąć z półki świeżutką kopię Halo: Reach. Tym samym goRRRąco Was do tego zachęcam.

źródło : Halo: Reach – pierwsze recenzje i oceny – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole
    W źródle znajdują się dodatkowe materiały video

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prawdopodobnie autorzy recenzji nie mieli jeszcze pełnego dostępu do trybu multi, więc te oceny nie są do końca.... trafione. Chyba że chodzi konkretnie o tryb singla, wtedy i owszem, w 100% trafne...

BTW. Ja odczekam aż będzie XBL w Polsce, i może dopiero wtedy kupie, bo dla mnie kupowanie tej gry dla samej kampanii to dziwactwo i FatBoy-stwo :).

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Oceny grube :D
    Sam bym z chęcią zagrał, a fanem Halo nie jestem :)

5. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    moja kolekcjonerska już do mnie jedzie ^^

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    WoW! Średnia ocen to okolo 9,5! Jezeli to sa oceny z singla to co będzie z multi :D??? Cos mi sie wydaje ze Multi z Black Opsa nie będzie dorastawało do pięt halo...

7. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    A wie ktos na ile godzin wystarczy single? :)

8. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Patrząc na ai zespołu oceny są mocno zawyżone.

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie w Halo może nawet nie być singla :D Wazne ze multi wystarczy na 100 i wiele więcej godzin ^^ Ale mysle ze tak na 10-13 godzin singiel powinien starczyć

10. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Wideo recenzja IGN.com

Polskie Gry-Online wydało recenzje:

Halo: Reach to zdecydowanie najlepsza część z całej serii. Nie tylko najładniejsza, ale również obdarzona świetnym, pesymistycznym klimatem oraz zróżnicowanymi, przemyślanymi misjami w kampanii dla pojedynczego gracza. Co ciekawe, gra nie kończy się wielkim epickim wykopem. Bungie żegna się z tym cyklem bardzo sentymentalnie, niemalże z łezką w oku. Całkiem słusznie – firma stworzyła jeden z najbardziej rozpoznawalnych światów w swoim gatunku. Seria jest krytykowana przede wszystkim za amerykański wizerunek kiczu i patosu, ale jednocześnie rozpoznawalna na całym świecie. Halo: Reach to idealna szansa dla wszystkich, którzy nie sięgnęli po cykl Bungie z powodów – nazwijmy to – wizerunkowych. Tym razem mamy grę, której bliżej do naszej mentalności niż kiedykolwiek wcześniej. Może to dobra okazja, żeby przełamać opory i poprowadzić drużynę Noble w nieznane? Zapewniam, że warto, bo cała seria to ogromne pokłady grywalności, a Halo: Reach to najlepsze zwieńczenie ciężkiej, wieloletniej pracy, jakie sobie Bungie mogło wymarzyć.

Marcin „Del” Łukański

PLUSY:
    zmiana stylistyki serii – mniej kiczu, więcej treści;
    bardziej mroczna i pesymistyczna fabuła;
    urozmaicone misje;
    najładniejsza część cyklu;
    niesamowicie grywalna.

MINUSY:
    niewiele zmian i nowości w samej rozgrywce.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6873&STR=4

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  11. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    te recenzje to o **** rozbić:D to tak jak gazety medyczne wydawane przez firmy farmaceutyczne jesli wiecie do czego pije(trąbienie o świnskiej grypie w gazetach, nawoływanie do szczepien), tak jest i w tym przypadku. M$ stać na drobne datki dla najwiekszych gazet, żeby ich tytułu byly dobrze oceniane, a te mniejsze gazety to jak klony wiekszych, muszą dac dobrą ocene bo skoro super gazeta X dała 9.5 to jak my damy 8 to powiedzą, że nie znamy sie=tracimy czytelników:D

recenzje (tak jak brukowce ktore podają info po 3 tygodniach od ich umieszczenia na necie), w dobie internetu gdzie są gameplaye gdzie kazdy może zobaczyc jak gra wyglada nie maja racji bytu:D

jak to napisał ktos na gry-online: del(autor recenzji) pisze ze to najlepsza część halo a dał jej 89% gdy halo3 miała 91%. ah te recenzje:D

poczekamy zobaczymy:D

12. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dołączam się do pytania o długość. Ile czasu zajmie przejście gry na najwyższym poziomie trudności?

13. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Bo może Halo 3 na swoje czasy było grą lepszą niż w dzisiejszych czasach Halo: Reach. To tak jakbyś porównywał oceny Wolfenstein'a 3D (dajmy na to dostało 80%), a Wolfenstein'a nowego (na przykład 75%), ale w dzisiejszych czasach Wolfenstein nowy nie jest za dobry, ale Wolf 3D w swoich czasach był świetny (to był tylko przykład).

14. Gleba

Gleba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmm a coś na forum nikt nie daje linków dziwne.....

15. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Z trailerów wnioskować można,że Halo Reach będzie świetne pod względem singla.Multi jest jak z Halo 3 z dodatkami.Jutro kurier zawita z Halo Limited edition :D

16. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Z notami ładnie pojechali :D
    Ciekawe czy to jest pełne odzwierciedlenie gry, czy też naciągane :D

17. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Nie rozumiem fenomenu strzelania żelkami ale może tym razem coś ciekawego wyszło

18. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Yeah ! Skopiemy dOupy Peesowcom, lol, ta gra zmiecie killzona i te guwniane ónhartet. Ave xBoks ! - takie posty powinny być w tym temacie, a tak... nie ma co czytać i z czego się śmiać.

A tak na poważnie, Halo 3 strasznie zraziło mnie do serii, jaką jest Halo, także nie wiem, czy zagram, nie widzę także tego wielkiego fenomenu tej gry, dwa magazynki na jednego 'lepszego' potworka, gdzie my giniemy po 4 trafieniach. Wszystkie trailery, itp. są bardzo piękne i klimatyczne, ale wiadomo, w grze i tak będziemy chodzić i napier*lać bez sensu wszystko, co się rusza. Nie mniej, liczę, że Reach spowoduje, że zagram i będę się dobrze bawił przy Halo ;)

19. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem dokładnie to samo, kiedyś zagrałem w Halo 3 i wręcz zmuszałem się do tej gry, ale i tak dotrwałem do 3 misji potem ją rzuciłem w kąt. Teraz zagrałem w Reach i ta gra mną pozamiatała! Po przejściu Reach pomyślałem, że sprawdzę Halo 3 jeszcze raz, ale w tą grę dalej się nie da grać :p Więc taka prośba i zarazem rada, nie sugerujcie się Halo 3, po prostu zagrajcie w Reach i sami oceńcie :)

20. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    ta gra zasługuje na bardzo dobre oceny . "W tym momencie powinien nastąpić obszerny fragment poświęcony trybowi multiplayer, który dla wielu stanowi najważniejszy człon tytułów z serii Halo. Niestety recenzowanie gier przed oficjalną premierą często posiada ten minus, że serwery nie są jeszcze uruchomione i multiplayera najzwyczajniej w świecie nie da się przetestować" tekst gry-online jak można oceniać grę typu halo bez multiplayera wiadomo że praktycznie cała zabawa polega na multi ?

21. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    już że wysokie oceny to sponsoring -.-

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum