1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Reach problem z achievmentem.

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Marosen, Luty 11, 2012.

1. Marosen

Marosen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przechodziłem grę na Legendary.
    W misji "Pillar Of The Autumn" W miejscu gdzie trzeba ubić tych dwóch dużych zielonych gostków Emily wypadł poza mapę. Nie chciałem iść dalej bez niego to wziąłem restart od checkpointu "Alpha" ale zapomniałem przełączyć poziom trudności na "Legendary" I tak doszedłem do końca gry. Później jeszcze raz rozpocząłem misję od checkpointu "Alpha" tylko że tym razem na "Legendary" i doszedłem do końca gry. Problem polega na tym że nie dostałem Achievmentu za ukończenie gry na Legendary :/
    Co robić? Chciałbym dostać ten achievement "Monumet to all your sins" :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Zrób tą jedną misje od nowa i powinno wyskoczyć

4. Marosen

Marosen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spróbuję
    Dzięki za odpowiedź.

5. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Aby wpadl achievement za misje na Legendary trzeba ja odpoczatku przechodzic na tym poziomie, nie mozna wlaczyc gry od np punktu alpha, mozesz ewentualnie wlaczyc od ostatniego stanu gry pod warunkiem ze wczesniej rowzniez grales na Legendary :)

Wczytywanie...

Poleć forum