1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Reach - problem z językiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gawior, Grudzień 28, 2013.

1. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Posiadam konsolę Slim z RGH
    Dzisiaj odpaliłem Halo Reach i moim uszom "ukazał" się język francuski ( napisy są angielskie, ale nie zawsze są napisy i wolał bym ogólnie język angielski ).
    Sprawdziłem w ustawieniach konsoli język, region i tutaj jest OK ( PL )

Czy da się coś z tym zrobić, czy może to wina wersji gry ( wersja niby multi ).

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No właśnie była multi...
    Tylko ile tam multi było??
    Zassaj na nowo jakąś inna wersje, albo zobacz w ustawieniach gry czy nie ma ANG

4. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Post pod postem został napisany w celu odświeżenia, żeby temat od razu nie zginął w odmętach forum.

Wersja "Multi5" i angielski powinien być. W ustawieniach jest tylko opcja włączenia napisów. Te owszem są po angielsku, ale napisy są tylko w przerywnikach filmowych, a w same grze szwargoczą po francusku.
    Nie ma natomiast nic odnośnie zmiany języka. Zapewne gra sama dostosowuje się po języku, czy regionie konsoli ( tak myślę ). Nie próbowałem ustawić w swojej konsoli języka na angielski i regionu na UK
    Zassałem wersję "Multi9". Za chwilę ją odpalę.

Jeżeli będzie dalej to samo, wtedy spróbuję zmienić język i region w konsoli na anglojęzyczny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowa wersja "Multi9" rozwiązała problem.

Wczytywanie...

Poleć forum