1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Reach - pytania i problemy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Jechu, Wrzesień 7, 2010.

1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tutaj piszcie swoje pytania odnośnie misji i problemów z grą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cynek

Cynek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam wielki problem, który strasznie mnie flustruje mianowicie w Halo 3 ODST jak i Halo REACH na koncie które niegdyś było kontem Xbox Live nie mogę szapisywać ani też zdobywać achivmentow. Na innych grach działa wszystko ok natomiast na tych nie da sie nic zrobić jestem jako guest niby ale konto na padzie jest na mnie. na innych kontach które nigdy nie były jako xbox Live działają te gry poprawnie. moje pytanie czy na koncie które mam obecnie da się grać normalnie w te gry Halo z savem i achivmentem ?

4. Ibrahim_Hasan

Ibrahim_Hasan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hey,
    mam problem z REACH a mianowicie zacząłem grać kampanię solo na poziomie Legendary i po przejściu 2 rozdziału nie zapisałem gry i wyszedłem z niej, później jak włączyłem jeszcze raz i nie znalazlem powrotu do kampanii i 3 rudział odpaliłem z z poziomu misja, przeszedłem go ale nie dostałem acziwka za 3 rozdział, później już zapisałem grę i teraz mogę powrócić do kampanii. Czy jak przejdę grę do końca dostanę acziwka za przejście gry na poziomie Legendary? Czemu nie dostałem acziwka za trzeci rozdział?
    Pozdro!

Wczytywanie...

Poleć forum