1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach – siedem minut z trybem Firefight

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Nowa gra z serii Halo coraz bliżej, kolejne materiały spływają. Tutaj obejrzycie nieco ponad siedmiominutowy gameplay z jednego z trybów multi – Firefight.

http://www.viddler.com/explore/Joystiq/videos/3797/0.588

Rozwalanie kosmitów, niszczenie pojazdów gołymi rękami, ich przejmowanie gołymi rękami i dalsze gnębienie obcych przy jego pomocy – oto, co oferuje nam tryb Firefight w Halo: Reach, Trzeba przynać, Spartanie to nieźli kozacy, skoro nie stanowi dla nich problemu rozwalenie wehikuły kosmitów, tylko przy pomocy piąchy... Premiera już 14 września.

http://www.gamezilla.pl/content/halo-reach-siedem-minut-z-trybem-firefight

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Płynność jest niesamowita :DD
    Fraps pokazuje średnio 18 fps.

4. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Niestety jakiegoś wielkiego skoku technologicznego tutaj nie ma. Jedynie kosmetyka weszła w grę. No nic może fabułą nadrobi ta gra ;)

5. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    ehh... co jest??? Przecież Bungie miało robić ta grę na kompletnie nowym silniku a ja tutaj widzę lekko podrasowany silnik z 3:mad: Graficznie jak na 2010 rok to bez żadnych rewelacji. Szczerze to tak powinna wyglądać 3 która wyszła w 2007 roku.
    Pewnie zaraz fani Halo sie na mnie rzuca:D ale gralem i w 3 i ODST i po prostu nie wiem dlaczego tyle ludzi w ta grę gra hehe. Tak czy inaczej Bungie na pewno postara się nad zrobieniem świetnej fabuły no i na to wszyscy liczymy.

6. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Pan X - Bungie nigdy nie mówiło, że Halo Reach poleci na nowym silniku, tą plotkę rozbujali ludzie w necie. Podkręcony lekko silnik Halo 3 i jak na obecne czasy żadnego szału nie ma. Rok temu na E3 pokazali pierwszy trailer, który rzekomo był w real time na silniku gry (wejście na pokład i odlot statków etc.) przynajmniej tak mówili ludzie z Bungie w wywiadach poza sceną E3. Teraz wiadomo, że były to kłamstwa.

Mnie grafika w Halo jakoś nie przeszkadza aż tak bardzo, przeszkadza mi za to mechanika gry, która jest archaiczna. Pod tym względem seria Halo odstaje bardzo w gatunku FPS. Dla przykładu mam jedno pytanie. Jaki trzeba być ignorantem, aby nie dać np. pod LT zooma dla każdej klamki?! Broń z lunetą pomijam. Który współczesny FPS nie posiada przybliżenia w broni? Myślę, że żaden... i jest to w shooterach po prostu kpina. Tyle w temacie.

7. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    ja ta gre od siebie polecam, gralem przez dlugi czas w Bete :) i juz byla bardzo fajna :) graficznie byla taka sama jak ODST. Ale gra warta polecenia bo fajne ma multi :D

8. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    eee.. tam. Nie podoba mi się :(

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie rozumiem fenomenu tej gry :p
    Widać że ma sporo fanów i równie dużo przeciwników...
    Grałem z dziewczyną w Halo 3 na splicie jedynie :p

10. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ej - ja też nie mam pojęcia dlaczego tyle ludzi gra w halo i lubi halo. Przecież to żałosna gra. To znaczy, rozsądek mówi mi, że jest żałosna, serce ciągnie mnie dzisiaj do kumpla na firefight - JESTEM W SZOKU.
    Pół roku dłużej gramy w odst niż w resi 5 mercenaries.
    ps: za to zadziwiająco słabo wychodzi splinter cell w co-op split screen (co za idiota dał vertical split :) )

11. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Halo poza świetną, symfoniczną muzyką jest na prawdę tylko przeciętną grą (singiel) - moim zdaniem bardzo słabe Universum, chowa się pod dywan względem np. Star Wars czy nawet Mass Effect. Słaby projekt lokacji. Kiepska mechanika walki (wspominałem o braku zooma w broni - fenomen negatywny wśród FPS) oraz infantylna historia - fioletowe gumisie.

To co jest mocną stroną Halo, wręcz jedną z najmocniejszych w historii gier to multi. Jeden z największych online ever, rozbudowany, ogromny, cholernie zróżnicowany, dający niesamowitą frajdę, do tego edytor.

Wielu ludzi, w tym ja ocenia Halo na podstawie singla i tutaj na tle innych FPS ta gra wypada blado. Jednak cała esencja świata Halo to multiplayer, który po pierwsze ociera się o geniusz, po drugie może stać jako niedościgniony fundament dla innych gier, bo na próżno szukać tak ogromnego świata online w innych grach.

Wszyscy czekający na Halo Reach nie są zainteresowani rozgrywką dla pojedynczego gracza, oni czekają właśnie na multi i to właśnie dzięki niemu ta seria stała się jedną z najpopularniejszych dla milionów ludzi.

12. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A dla mnie Halo jest fajną gra godną uwagi.

13. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Grałem w absolutnie każde Halo, wiec się wypowiem.

1.Universum-Star Wars na dzień dzisiejszy też jest infantylnym universum, z foletowymi gumisiami.Świat Halo w miarę trzyma się w ryzach, wszystko jest zaprezentowane w logiczny i przejrzysty sposób,acz pewnych błędów się nie ustrzeżono.Bardzo dobrze zarysowane postacie.
    Mass Effect to Star Wars na poważnie-całkowita zrzyna,ale świetnie wykonana.

A że w Halo są filetowi kosmicie...te..a jak w ogóle kosmici wyglądają?Może ktoś mi pokazać jakieś aktualne zdjęcia

2.Słaby projekt lokacji-subiektywna wada którą to można zarzucić większości FPS.Od czasów Half-Life 2(oraz Ep.2) żadna gra jakoś mnie wyglądem lokacji nie zachwyciła.Halo 3 też.

3.Mechanik rozgrywki-brak zoom w niektórych broniach jest może minusem,ale jakiegoś katastroficznego wpływu na gameplay nie ma.
    Dużym plusem jest genialne A.I. postaci-grałem we wszystkie FPS/TPS na przestrzeni ostatnich paru lat(poza tymi z Wii i PS2) i A.I w Halo jest wg mnie w najlepszej trójce. Crysis,FEAR 2 i własnie Halo 3/ODST
    A.I. w Halo jako jedno z niewielu reaguje na sytuacje na polu bitwy-wycofuje się,przegrupowuje,efektywnie unika granatów.
    Skala bitew jest też znacznie większa niż prezentowana w np. serii CoD.Zwykle walczy sie ze sporymi zastępami wrogów.

Darusek-Fenomenem negatywnym to jest seria CoD-prostacka gra,na prostackiej mechanice,zerowe A.I bo wszystkim rządzą skrypty,i fabuła do której nie przyznaliby sie scenarzyści Plebanii(Rosja dezaktywuje NORAD i przeprowadza desant powietrzny na USA od strony wschodniego wybrzeża-można doktora napisać dlaczego jest to niemożliwe).

14. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może dlatego, że nie wszyscy patrzą na grafikę tylko na miód, który wylewa sie z ekranu ?

15. Piston

Piston Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego miałem to samo, nie pij tyle, aczkolwiek to nie do końca był miód chyba, i nie koniecznie z ekranu :D

16. stonecrusher001

stonecrusher001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
  17. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak juz pewna osoba napisała fenomenem tej serii jest genialne multi, grafika czy singiel to mi zwisa, pewnie w singla nawet nie zagram. bardzo czekam i kupie na pewno.

Btw. 0:37. Co to jest jak nie zoom? o_O

18. Phoenix505

Phoenix505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja mam nadzieję że będzie jakiś tryb old school czy coś w tym stylu bo naprawdę ale rozgrywka zrobiła się niezbyt wymagająca wystarczy że ktoś gra Guardianem i zna mapy pod kątem apteczek. I takiego typa już ciężko ubić bo gdy już traci życie aktywuje tarczę wyczeka moment i nas dobija i gdzie tu "skill" ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum