1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach - wyciekły pierwsze screeny!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez KonBoss, Listopad 6, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KonBoss

KonBoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WaWa
    Pierwsze foto z nowego Halo ! Źródło/Więcej Fotek

Wydaję się jak by nowa odsłona była na nowym silniku graficznym !

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebool12

sebool12 Guest

Hmm jakoś taka słaba, że ciężko w ogóle coś powiedzieć ;/, gdyby ten drugi screen nie był rozmazany...
    PS. Monitor taki jaki mój .

4. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nowe bronie??
    Oby była na nowym silniku bo kolejnym "dokoksowaniem" halo 3 zacisnie sie Bungie bandzi na szyji hah

5. nortix

nortix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Ze, nowy silnik to widac na pierwszy rzut oka, mimo zamazanych screenow, bardziej ciekawi mnie jednak jakie nowosci wprowadza developerzy do nieco skostnialej juz serii:)

p.

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ale szalu na miare kilzone 2 to tu nie widac...... chyba juz sie nie doczekamy na Xsie oczojebnej grafiki..... :(

7. Paatryk1

Paatryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    oO Fajne ale Halo nie przypadło mi do gustu ^^

8. nortix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    No niestety... no chyba ze nowy cry engine da rade, jesli sie wogole cos na nim na konsolach ukarze... a co do halo, mimo wszystko widac wyrazny progres jesli chodzi o grafike ( "odwzorowanie broni") chociarz na drugim planie tekstury zamazane jak na ps2...

Zreszta nie ma co gdybac to tylko kilka screenow w kiepskiej jakosci... poczekamy na wiecej materialow i ocenimy:)
    p.

9. nozdormu

nozdormu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    żagań
    moze cos z tego bedzie ciekawego. tylko zeby nowy silnik dali:D i dopracowali go do premiery. zreszta co by nie zrobili i tak sie sprzeda...

10. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Nie no mocni jestescie... oceniacie grafike na podstawie gry której nie ma i w dodatku na rozmazanych screenach niewiadomego pochodzenia...

11. Masanohashi

Masanohashi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puck
    Jestem tego samego zdania co Shinnoq . Jak grę można oceniać skoro jeszcze jej nie ma ? A z resztą mi to z deko na fake wygląda , ale i tak jest git . Wszystko to takie póki co wczesne jak na ową produkcję . Aż nazbyt.

12. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie ma co oceniać gierki póki jeszcze nic nie wiemy na temat silnika, w dodatku brak jakich info od developerów. Jednak mi na pierwszy rzut oka wygląda to na bardzo ale to bardzo wczesną wersje gry. Widać to po rozmazanej teksturze z 2 scr.

13. nortix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    ej jestescie dziwni, jest screen to go oceniamy jak gra moze wygladac, i oceniamy to na podstawie wlasnie tego screenu, nie gameplaya bo go jeszcze nie ma... o co wam chodzi ludzie... nam o progres w grafice widoczny na zdjeciu....;/

p.

14. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Pierwsza myśl:
    "Łał wreszcie poprawili archaiczną(sry ale nie wiem jak nazwać to co w H3 było powiedzmy) grafikę i dali nowe bronie!"

Druga myśl:
    "....meh render, meh remade broni"

Zobaczymy jak wyjdzie. Nigdy nie rozumiałem fenomenu Halo-solidny shooter i tyle, odst trochę bardziej mnie przekonało do serii choć wątpię czy ziomki z bungie wymyślą coś nowego.

15. LiquidE20

LiquidE20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Seria HALO to żadne cudo...po prostu Microsoft musiało coś wypromować na Klocku więc padło na HALO. Co do grafiki, to ja nie widzę(przynajmniej po tych żenującej jakości screenach) żadnego nowego silnika! Co najwyżej dopakowana wersja starego. M$ niech wreszcie zakończy tą serie i zacznie inwestować w nowe bo długo nie pociągną. Sony ma już kilka fajnych tytułów tylko na swą konsole(na rok 2010): God of War 3, Heavy Rain, The Agency, MAG, Gran Turismo 5 czy The Last Guardian i jeszcze kilka. SONY inwestuje w nowe marki. Tymczasem jedyne czym M$ może się poszczycić w przyszłym roku to Alan Wake no i może Fable III. Crackdown 2 nie wyrasta na mega hit, a jeśli nowe HALO będzie równie oklepane jak poprzednie, to też nie ma co wpadać w samozachwyt. Ostatnio odnoszę wrażenie, że MS, które lubiłem ze względu właśnie na klocka teraz popada w paranoje i nie umiejąc stworzyć nic ciekawego i nowego(jak np. UNCHARTED 2) podkupuje produkcje związane głównie z SONY tylko dlatego by gracze nie odwrócili się od ich konsoli. No i płaci miliony za dodatki do GTA. Nie neguje tego, że są bardzo dobre - ale wygląda to trochę tak, jakby już naprawdę nie mieli pomysłów. Może MS zamiast chwalić się ile ma kasy, stworzy lub zleci stworzenie kolejnej mega wypasionej marki, która wypromuje się na 360 a w przyszłości będzie maskotką nowego tworu MS.

16. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pozostaje czekac...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum