1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach wyciśnie z Xboksa wszystkie soki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ukazał się wreszcie numer magazynu EDGE, który przynosi więcej informacji na temat Halo: Reach. Gra gotowa jest już w 70%, choć żaden z poziomów nie jest jeszcze ukończony. Ludzie z Bungie zapewniają też, że gra wykorzysta niemal cały drzemiący w Xboksie 360 potencjał techniczny. Przyznam, że pierwsze obrazki jakoś tego nie pokazywały.

Reszta nowych informacji w punktach:
    • W kampanii czekają nas spore zaskoczenia.
    • Bungie zapowiada naprawdę rozległe krajobrazy i doskonałą widoczność.
    • Powrócą Mangusty (Mongoose), dostaniemy także szereg nowych pojazdów.
    • Powróci tryb nocnego widzenia znany z Halo 3: ODST
    • Engine Halo 3 został "wybebeszony" celem usprawnień, Bungie "przewróciło w każdy kamień".

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Reach miał przecież opierać się na całkowicie nowym silniku. Szkoda, że tak nie jest, ale to z kolei tłumaczy dość kiepskie pierwsze screeny.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7484483,Halo__Reach_wycisnie_z_Xboksa_wszystkie_soki.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    to może być jedna z najlepszych ekskluzywnych gier na x'a

4. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To że ta gra wyciska z xa całą moc nie znaczy że nie będzie ładniejszych gier. Najbrzydsza gra może potrzebować mocy całego xboxa tylko dlatego że jest źle zoptymalizowana. Możliwe jednak że xbox już wymięka choć widziałem ładniejsze gry na xboxie od tych przedstawionych zdjęć Halo:Reach. Po prostu ten stary silnik jest kiepsko zoptymalizowany.

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najnowsze Halo jest jeszcze w produkcjii i te zdjecia ktore były na forum mogą byc niedopracowane... dopiero bedzie jazda jak koles jakis od ms powie "Ps3 mowilo nam ze xbox nie da rady Unchrated 2, a my mowimy ze nie da rady Halo:Reach" (Ojj jak ja bym chcial zeby mialo to grafike ala Unchrated 2 :yeye:

Ps. Silnik graficzny jest praktycznie nowy i prawie nic nie ma wspolnego ze starym

6. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    PatrixOK, silnik jest stary, ale mówią, że usunęli z niego większość błędów i będzie się lepiej sprawował niż w Halo 3.

7. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem czy dobrze przeczytałem kiedyś ale podobno to nowe halo ma korzystać z NATALA ale nie jestem pewien czy to prawda

8. marek2fgc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Dobrz czytaleś. Halo ma być kompatybilne z Natalem. Ciekawe tylko, jak to zrobią.

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    no zobaczymy, 100% to se może wyciskać nawet mario jak jest źle zoptymalizowane, ale dajmy szansę twórcom, może wyjdzie im ta gra:)

10. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Halo + Natal? Czyli minus 15% wydajności. Halo Reach wyciśnie więc 85% mocy z Xbox'a :p

11. Barteek10

Barteek10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tego co wyczytałem Halo Reach ma pracować na nowym silniku a nie starym z h3.
    Nie ufał bym tym tłumaczom z polygami <lol2>

12. Damian s

Damian s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Ech...oni mają jakiegoś fioła na punkcie wyciskanie maxa z konsol.To samo mówili o call of duty 6,a gra nie ma wcale powalającej grafiki i chodzi bardzo płynnie na x360 ;)

13. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo te całe 100%, jest tylko na chwile. Nowy silnik, nowe pomysły i umiejętności pozwolą na ciągłe podnoszenie poprzeczki. 100% będzie wtedy gdy włożę płyte do xa i mi go wy***** w przestrzeń :p

14. salomonik

salomonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Boże jak to bedzie bazować na starym silniku to nie chce tego widziec:E ODST parę dni temu wyrzuciłem przez balkon bo mnie aż zemdliła ta brzydota :E 100% możliwosci konsoli ?? chyba mają na myśli używanie TV + pad + headset+koszulka bungie. GRAFICZNA PADAKA

15. przeeemo83

przeeemo83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh Dokladnie, konsole tak naprawde ograniczaja produkcje gier, uklady graficze xbox 360 i ps3 sa bardzo stare i nie moga sie w zaden sposob rownac z nowymi z komputerow. Konsole nadal jada na DirectX 9... A co do call of duty 6 to mi smiga jak szalone na laptopie z Geforce 8800M i Intelem 2.4Ghz x2rdzenie w detalach na maxa i rozdzialce 1440X900... hehe X ma trzy a ps3 z szesc o taktowaniu 3.2Ghz

Halo3 nie powalalo na kolanaa ale gierka bardzo wciagajaca, mysle ze to samo bedzie z nowa odslonom. Grafika jest ok ale ten Natal mnie martwi bo zabierac ma 15% mocy konsoli... Z natalem powinni sie wsttrzymac do wydania nowej konsoli bo z X360 zrobia drugie wii kaprawa grafika i bedziemy odbijac pileczki hehe Mi Natal nie potrzebny.

16. przeeemo83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeszcze jedno mi przyszlo do glowy co do 100% z xboxa... mysle ze juz dawno zostalo wyciagniete, niekktore gry powaznie traca klatki a to juz zly znak... pare obiektow wiecej kilka wybuchuw na raz i nasze konsolki siadaja... mialem ps3 przez jakis czas i musze powiedziec ku mojemu zdziwieniu gta4 strasznie zarywalo jak cos sie zaczynalo dziac, a z xboxem jest podobnie... jak dlamnie to jest wyciagniete 115% z konsoli (to samo mass effect 2)

17. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Nie wiem co z Ciebie za gracz. Halo 3 i Halo 3 ODST nie mają przepięknej grafiki full HD ale są bardzo grywalne i dają mase frajdy a to się chyba liczy. Np. Far Cry 2 ekstra grafika, nic do robienia. Wole gorsza grafike, dużo grywalność i płynność chodzenia gry.

Już nie moge się doczekać na HALO REACH - must have. Ciekawe co zmienią w multi. Troche mnie niepokoiły plotki że mają być działania stealth itp. Nie chce żeby z Halo zrobili kolejnego CODa czy coś podobnego. Halo mi się kojarzy szczególnie na Multi ze starym dobrym Quakiem

18. zyga101

zyga101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bydgoszcz
    No i co z tego że konsole jadą na dx 9 ?? dx 10 i 11 prawie nic nowego nie wniosły poza paroma bajerami, przykład Dirta 2 i Stalkera to potwierdza,ja niestety nie należę do 1 % ludzi którzy dysponują wzrokiem absolutnym i róznic nie widzę poza paroma mało istotnymi pierdołami. Screenami nie ma co sobie zawracać głowy, na filmiku wyglądało to bardzo dobrze no i jeszcze mają trochę czasu do wydania

19. Materek123

Materek123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    No wiesz HALO albo się kocha albo nienawidzi. Niektórzy uważają tą gre za jakieś bóstwo, niektórzy po prostu nie chcą nawet patrzeć. O gustach się dyskutuję.

20. .:felek:.

.:felek:. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xbox i ps3 może jadą na dx 9 ale grafika jest nadal ładna np. uncharted 2 niby dx 9 a jaka grafa i mass effect 2 na tvgry mówili że to jedna z najładniejszych gier na xboxa

21. przeeemo83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gry robione sa pod KONSOLE WIEC NA PC CHOCIAZ KARTY GRAFICZNE POSIADAJA 8X WIECEJ MOCY OBLICZENIOWEJ GRY WYGLADAJA TAK SAMO.
    Crysis nigdy nie wyszedl na konsole a Crysis 2 Ma miec mocno okrojona geometrie obiektow tekstury i widocznosc w grze (obiekty w pelnych detalach zobaczymy dopiero jak sie do nich bardzo zblizymy)

Jednym slowem Jak crysis byl ogromnym krokiem w przyszlosc tak tak druga czesc bedzie krokiem do tylu...

Wazne zeby giera byla ciekawa i wciagajaca, a co do tematu ze nowe Halo ma wyciskac 100% z xbox to juz mowilem ze twierdze ze juz dawno gry 100% wyciskaja

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum