Halo Reach

fufu7k

Użytkownik
Użytkownik
Witam niedawno przyszła do mnie gierka Halo Reach i od dobrych 20minut nie mogę znaleźć żadnego meczu online mam tylko opcje żeby samemu stworzyć albo rozpącząć kampanie wtf?
 

krysin

Użytkownik
Użytkownik
nowa gra = musisz poczekać. :)
 

fufu7k

Użytkownik
Użytkownik
ok, rozumiem ale czy mógłbyś troszke rozwinąć swoją wypowiedź tzn. muszę najpierw przejść kampanie czy ocb?
 

yop6

Świeżak
Świeżak
jakiego masz xboxa ?? Slim 4 GB ?? Jezeli tak to nie pograsz sobie - Narazie niemozna...
 

fufu7k

Użytkownik
Użytkownik
nie mam fata z dyskiem..
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Kumpel tak miał w CoD4, nie dało rady znaleźć żadnych graczy. To była wina jego internetu, miał iPlusa, jeszcze z wykorzystanymi GB, więc internet bardzo wolno chodził. Jaki ty masz internet? Aha i nowa gra zazwyczaj = duże zainteresowanie (szczególnie że to Halo) więc graczy nie powinno brakować
 

fufu7k

Użytkownik
Użytkownik
Kumpel tak miał w CoD4, nie dało rady znaleźć żadnych graczy. To była wina jego internetu, miał iPlusa, jeszcze z wykorzystanymi GB, więc internet bardzo wolno chodził. Jaki ty masz internet? Aha i nowa gra zazwyczaj = duże zainteresowanie (szczególnie że to Halo) więc graczy nie powinno brakować
mam neta 8mb z vectry (kablowka) powoli zaczyna mnie to denerwować udało mi się zagrać online w jakiś nie za ciekawy tryb infection gdzie po zabiciu zamieniałem się w "zombie" nie mogę znaleźć żadnej normalnego deathmatcha czy team deatchmatcha mogę tylko sam tworzyć serw..
 

krysin

Użytkownik
Użytkownik
idz do jakiegoś kolegi co ma xboxa i u niego odpal gre przez sieć , jak u niego pójdzie , to ty masz coś nie tak lub nie ma serwerów deathmath jeszcze.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
zaczekaj 2 dni
 

Do góry Bottom