1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez the jan 000, Maj 17, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. the jan 000

the jan 000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak... pożyczyłem od kumpla halo: reach, w multi nabiłem już pewien poziom (troche nołlajfiłem). :confused:
    Teraz mój kolega chce, żebym mu je oddał. Żaden problem, rzecz w tym, że boje sie, że jeśli kupie inną płytke poziom będe musiał wbijać jeszcze raz czego kompletnie nie chce mi sie robić. Niektórzy mówili, ze musze kupić identyczną wersje (bundle copy, wersja angielska). Jeśli nie musi tak być to dobrze, jeśl musi to czy ktoś może sprzedać taką wersje albo polecić od kogo kupić???
    Dziekuje dobranoc :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. isser98

isser98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    Na allegro możesz kupić wersje ENG, zapakowaną w folie(nówka).

4. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    wersa nic do tego nie ma. Postep w grze zapisuje sie na koncie xbox live.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum