1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Reach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JohnCena2011, Styczeń 11, 2012.

1. JohnCena2011

JohnCena2011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam...
    Możecie mi powiedzieć jak sie gra live w halo reach.
    Trzeba mieć kogoś w liście przyjaciół czy można normalnie z nieznajomymi grac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A grałeś kiedyś w inne Hala? W przeciwieństwie do poprzednich części, do każdego trybu możesz wejść z kimś (poza solowym firefightem). Szybko wyszukuje ludzi, ale podczas rozgrywki często występują przepięcia hostów, co denerwuje i usuwa posiadane przez Ciebie spree (przez innych też). Jak do tej pory to Halo ma najlepszy Mp ze wszystkich części- gram w Ricza już długo po tym jak porobiłem wszystkie sieciowe osiągnięcia. Jedynym minusem jest to, że gra (multiplayer też) jest pozbawione tego wspaniałego klimatu Halo. Klimat jest dobry, ale nie jest on "halowaty". Posiadany przeze mnie Anniversary Map Pack trochę nadrabia. Grając na mapach z niego ma się wrażenie, że powraca się do genezy serii. To nie tylko architektura map, ale też niektóre upgrady (te kule) np. 3X Tarcze, albo niewidzialność. Jest to ukłon w stronę poprzednich części, w "podstawce" Ricza nie pamiętam, bym natknął się na jakąś kulę.

Cóż chciałeś wiedzieć, czy się dobrze gra, a wyszła mi z odpowiedzi recenzja. Dodam jeszcze tylko, że lagów nie ma, ewentualnie wielce denerwujący czas reakcji serwera. Przykład: Griffball, Uderzam młotem w przeciwnika- on robi to samo. Serwer musi "pomyśleć" kto był pierwszy (a niekiedy myśli bardzo długo) i wtedy zabija jego, mnie a najczęściej obydwoje.

Na koniec dodam, że mam nadzieję, że przekonasz się do multi w tej grze, bo choć mniej halowate, niż w poprzednich odsłonach, to też ma swój urok.

Wczytywanie...

Poleć forum