1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: The Master Chief Collection w złocie! Gra jest za duża na płytę Blu-ray

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W obliczu ciągłych opóźnień takie wiadomości wywołują w naszej redakcji ogromne zadowolenie. Prace nad kolekcją Master Chiefa zostały zakończone i gra będzie dostępna na całym świecie 11 listopada!

Dokładnie 11 listopada na całym świecie miłośnicy serii Halo będą mogli ponownie zatopić się w czterech głównych przygodach Master Chiefa. Twórcy od dawna zapowiadają, że nie będzie to tylko wyłącznie „podrasowanie” gier i włożenie ich w jedno pudełko. Zainteresowani śmiałkowie otrzymają ponad 100 map do rozgrywki multiplayer, specjalne rankingi, wyzwania, czasy gry i wiele, wiele więcej.

Jestem przekonany, że ta kolekcja to prawdziwy skarb dla sympatyków tego uniwersum i dobrze, że produkcja zadebiutuje na rynku bez opóźnień.

Warto jednak zwrócić uwagę, że kolekcja nie zmieściła się na jednej płycie Blu-ray (45GB), więc twórcy poinformowali, że w dniu premiery zainteresowani gracze będą musieli pobrać około 20GB danych!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "...że w dniu premiery zainteresowani gracze będą musieli pobrać około 20GB danych!..."

To nie szło dać 2 x Blu-ray i po kłopocie?
    Na drugim BR walnąć jakieś dodatkowe materiały na temat gry itp itd. i fani byli by zadowoleni :p
    Czy konsole nie obsługują takiego czegoś :D i gra MUSI być na 1 BR? :D

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To co oni tam wpakowali, że nie zmieściła się na jednym blurayu ?

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Textury w niskiej rozdzielczości zajmują aż 65GB ?!? :cower:
    Nie no żartowałem oczywiście... sory chłopaki

A tak już zupełnie na poważnie TOMSI dobrze mówi - płaci się słono za grę to czemu nie mogli dołożyć tej drugiej płyty, tym bardziej że to tytuł MS który jest EXEM na XO więc powinni raczej się postarać o wydanie 2 płytowe by zadowolić każdego maniaka HALO (do tych ja także się zaliczam, aczolwiek już coraz mniej)...

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    65GB... uuaaa, nieźle :D Rok current-genów i już płyty BR okazują się powoli zbyt mało pojemne O_O

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tylko weź pod uwagę że w tym tytule jest kilka wersji Halo, ale pewnie niebawem nawet na 1 tytuł BR to będzie za mało...

8. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No ja wiem wiem, ale właśnie zważając na to, że pierwsze gry typu np. Ghosts ważyły 40GB lub ponad, to co będzie później? Nie chcę nawet myśleć o GTA VI czy Skyrim 2.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A ja dalej się zastanawiam czy jest już jakaś gra która była na 2 BR? Tak jak na X360 mamy, że gry są na 2-3 DVD.. Ale na currentgenach (na PS3 była jakaś?) nie ma chyba takiej gry. Obsługują one w ogóle takie coś, że zmień BR podczas gry? :D
    Bo z tego co widzę to twórcy bronią się rękoma i nogami by nie dawać kolejnej płyty tylko "ściągnijcie z internetu :D".

10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ...może cięcie kosztów ?

11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mogli zastosować szesnastowarstwową, która mieści do 400*gb danych. Taki la noir był na 4 dvd toć płyty aż tak drogie nie są...

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

12. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powinni dodawać do zestawu wiaderko internetu, gra tania nie będzie pewnie strzelą 299zł a na płycie oszczędzają, spokojnie mogli dać br2 instalacyjna a br1 do grania. Ile taka płyta w hurcie może kosztować, 1$ ? Tu widać skąpstwo korporacji, nastawianie na maksymalny zysk.

13. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    krzys1190, poprawka: Gra (A raczej hybryda 4 części Halo) będzie kosztować tyle co normalna current-genowa gra - 219 zł.

14. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Chodziło tylko o to, że gra kosztowała by dużo więcej gdyby dorzucili drugą płytę BR. I większość ma już szybkie łącza więc pobranie zawartości nie powinno być problemem.

15. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie możesz porównać dvd do br z tego względu że xbox 360 nie wymagał instalacji. Taki la noire mogłeś grać z każdej płyty bez instalowania co oznacza że na każdej płycie musiało być sporo powielonych danych jak silnik gry, mapa itd. Gra w wersji na żądanie zajmowała bodajże 8gb a nie 20 jak na dvd. Zastanawia mnie jednak co takiego jest w tych grach na next geny że tyle zajmują. Grafika słaba więc raczej nie o to chodzi :)

16. superantek24

superantek24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie nie potrafią optymalizować :)

Wczytywanie...

Poleć forum