1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: The Master Chief Collection

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tobah1990, Listopad 12, 2014.

1. Tobah1990

Tobah1990 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnowskie Góry

W wątku tylko opinie!

Co sądzicie o tej grze? Ja gram pare godzin w kampanie i jestem bardzo zadowolony :) gołym okiem widać różnice w grafice HD od tej z oryginału. Mnóstwo osiągnieć do zdobycia oraz tryb CoOp :) Szkoda tylko że z multi są aktualnie problemy :( Jakby ktoś był chętny na CoOp to zapraszać gamertag Tobah1990 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. czarnuchyo

czarnuchyo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Mnie zawiodl fakt, ze jedynie 4 czesc jest zlokalizowana. Nie mowie zeby w poprzednich czesciach byla pelna polonizacja ale… napisy powinny byc ;)

1 osoba to lubi.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zacznijmy od tego ze to nie jest gra tylko KOLEKCJA, gra Halo 4 jest spolszczona calkowicie, wiec nie mieszajcie tutaj pojec, po drugie nie ma w zadnej ustawie tego ze gra w naszym graju MUSI byl w Polskiej lokalizacji, nie znacie angielskiego to nie kupujcie, nie pasuje Wam to też nie kupujcie

5. skoku8

skoku8 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Ale po co te nerwy? Zwyczajnie nie spotkałem się z takim połowicznym spolszczeniem i może akurat komuś to nie będzie pasowało, dlatego też lepiej o tym wspomnieć. Sam gra jest spoko i wygląda również bardzo dobrze jak na remaster.

6. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Właśnie zamówiłem sobie kolekcję Master Chiefa i z tego co się orientuję po instalacji gry z płyty trzeba jeszcze zassać resztę z sieci. Czy ktoś pamięta ile to gb? Pytam bo internet limitowany a od północy do 8 rano mogę ściągać bez ograniczeń. Tylko, że u mnie kiepsko z zasięgiem i w tym czasie ściągnę maks 12 giga więc ciekawy jestem ile transferu będę musiał poświęcić.

7. Cesash21

Cesash21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Irlandia
    Dla mnie pozycja obowiązkowa i oczywiścia pierwsza zakupiona. Jestem bardzo zadowolony, kończę już kampanię pierwszej części. Ciekawą opcją jest to, że jak wciśniemy przycisk view to gra przełącza się do trybu przed remasteryzacją i w każdym momencie możemy zobaczyć jak wyglądała w oryginale. Biały - około 20Gb.

Biały406 lubi to.
  8. Kozubek1945

Kozubek1945 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musze to przejsc jak bedzie czas

9. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Jeśli miałbym coś zarzucić tej grze to potraktowanie po macoszemu 3 części. 1 i 2 odświeżone, a trzecia już nie, a jednak to był początek X360, czyli lata świetlne temu. Ogromne wrażenie robi spojrzenie jak gra wyglądała na starym Xboxie. Niewiarygodna zmiana. Do tego wspaniała muzyka, grywalność i ta dzicięca radość.

MarioOL i Cesash21 lubią to.
  10. Kozubek1945

Kozubek1945 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeszedlem od 1,2,3,4, 3 odst wiec warto przed kupnem 5. Polecam to ex dla xbox one.

11. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Kolekcja halo jest świetna , remaster 1 i 2 robi świetne wrażenie , grywalność na najwyższym poziomie. Warto w to grać kupić itd. :D

wysłane z P8 Lite

12. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeprosiłem się z Halo. Wciąż gram w jedynkę, ale już rozumiem fenomen tej gry. Ona jest poprostu trudna i to mimo tego, że gram na normalnym poziomie trudności. Przeciwnicy mają sporo życia, w dodatku najpierw trzeba zniszczyć im tarczę i są dla 'mistrza kuchni' naprawdę zabójczy. Delikatnym ułatwieniem jest umiarkowany auto-aim. Gdy celownik znajdzie się w pobliżu przeciwnika wypośrodkuje się na nim. Jak dla mnie to plus. Podobnie jak kolory świat. Różnobarwni przeciwnicy, pociski w kolorach tęczy i ładne miejscówki. Super, mam po dziurki w nosie szarych gier więc miło cofnąć się parę lat wstecz gdy graficy nie byli wybierani wśród daltonistów.

A na koniec coś co przyprawia mnie w tej grze o dreszcze. Sprawia, że dresiarze z bramy mogliby poczuć się zawstydzeni padającymi z moich ust wulgaryzmami. Warthog. Sterowanie tą diaboliczną maszyną jest beznadziejne. Wychylenie analoga do przodu nie oznacza tego, że maszyna też ruszy do przodu tylko tam gdzie skierowana jest kamera. I jak tu się nie sfrustrować gdy po wyskoku przez pagórek wpadamy na grupkę wrogów i to bokiem do kierunku jazdy. Wycofanie jest niewiarygodnie trudne. O dziwo takie samo sterowanie zaimplementowano w innym kosmicznym łaziku - w Mako z Mass Effect. Jest odrobinę lepiej, ale i tak nasuwają mi się słowa jednego z moich ulubionych growych youtuberów Banananowego Janka: 'Co za debil to tak zaprojektował'.

Poza tą niedoróbką gra jest świetna. Oczywiście odczuwa się jej lata, ale to głównie w kwestii samej mechaniki. Rozgrywka wygląda inaczej niż dziś, ale jak ktoś pamięta stare fpsy to z powrotu do przeszłości będzie zadowolony. Tym bardziej, że grafika została znacznie poprawiona. Choć gdyby nie oświetlenie w odświeżonej wersji, które nadaje kolorytu otoczeniu, grałbym na oldschoolowych ustawieniach grafiki. Strasznie podoba mi się ta prostota, pasuje mi ona do surowegi klimatu gry.

Jak skończę wszystkie części to podsumuję wrażenia, ale już teraz mogę potwierdzić słowa każdego kto zachęca do zapoznania się z tą kolekcją. To kawał świetnej gry.

MarioOL i Dominus PL lubią to.
  13. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Również polecam tę serię. Pierwszy raz gram w Halo i powiem, że samemu trzeba w to zagrać aby poczuć fenomen tego uniwersum. Ogółem co-op robi mega wrażenie i przednią zabawę. Nie wiem jaki co-op mnie tak wciągnął.

14. borekns

borekns Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    W prawdzie dopiero zacząłem przygodę z HALO i mam jakieś mieszane uczucia. Niby fajne ale czegoś mi brakuje... Zacząłem grac po kolei więc liczę na to, że się rozkręci. Mam natomiast pytanie do wyjadaczy serii. Czy ta gra ma cokolwiek wspólnego z tym, bo ciężko uniknąć mi skojarzeń. Jeżeli tak to gra ma na wstępie +10 do zaj... fajności

Wczytywanie...

Poleć forum