1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Wars - Czaszki

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez emil 92, Listopad 9, 2009.

1. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Witam
    Dziś otrzymałem do rąk Halo Wars.
    I się wziąłem od początku za achiwki ;) 'Tak przy okazji' :D

No, do rzeczy..

Korzystam sobie z poradnika na YT.. I ten, podjeżdżam pod daną lokację by zgarnąć czaszkę a jej tam nie ma i jak naciskam podczas gry Start, wchodzę w opcje "Czaszki" to nie mam żadnej zdobytej a na mapie jej nie ma.
    Nie wiem czym jest to spowodowane..

Wie ktoś może coś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    masz ja na 100 % albo źle szukasz ja tez tak miałem że koleś ją znalazł, lecz ja nie mogłem ale przy okazji jak pokminiłem jak zejść np. pod most już wiedziałem że tam jest :D:D

PS . życze pozwodzenia w zbieraniu G, bo mi sie nie chciało grać na każdej mapie 3vs3 i każdym dowódca a niej ;p oraz oczywiście przejść na największym poziomie trudności w kilka minut 1 vs 1 ;p pozdro

4. emil 92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
  5. chomik001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    napisz której czaszki nie masz z którego poziomu bo ten filmik to taki sobie jest ja widziałem inne po 6 minut jedna misja i opisane masz wszystko dokładnie

6. BartiB

BartiB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Może po prostu nie spełniasz tych wymagań, które są napisane pod nazwą czaszki na filmiku (kill 100 grunts, kill 20 jackals, itd.).

7. chomik001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    no właśnie bo żeby sie odblokowały niektóre czaszki trzeba coś zrobić Barti dobrze mówi

8. emil 92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    No dzięki Panowie, miałem to teraz na uwadze..
    Zawsze gdy czyszczę do konca bazę mieszcze się w ponad 100 trepach, uderzam, niszcze, palę i patrze został mi 1 trep do 100.. i patrze jest jeszcze jedna mała grupka trepów. Wziąłem najsłabszy oddział który był już wyeksploatowany prawie do końca i zaatakowałem ostatnią grupkę.. Tak by zabić góra dwóch trepów, gdy zabiłem cofnałem wojska by nie dobiły ich do końca i wyswietlila mi sie ta czaszka i ją zebrałem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum