1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Wars Mission 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez patryk878, Kwiecień 26, 2009.

1. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mam problem z misją 3 w Halo Wars kiedy musimy bronić cywilów na Arkadii. Pewnie powiecie że jest prosta itp. ale ja męczę się z nią niemiłosiernie :( Jest jakis dobry sposób np odpowiednie jednostki ? Zauważylem tylko że najcześciej Przymierze rozwala mi ostatni statek swoimi latającymi pojazdami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rekineq

rekineq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słowem wstępu - nie masz co się przejmować, że Ci nie idzie. Jest to jedna z trudniejszych misji w grze, ale spokojnie do przejścia, a mianowicie:

Po pierwsze - nie wiem czy wiesz, ale statek nr. 3 został z miejsca spisany na straty i nie ma jak go ocalić więc skup się od początku tylko na statku 1 i statku 2.
    Po drugie - gdy tylko będziesz mógł zajmij chociaż jedną bazę i pakuj szerszenie (te najsłabsze latające) + pierwszy ich up-grade. Są szybkie więc można nimi latać po całej mapie i rozwalać gdzie trzeba, a do tego całkiem nieźle trzepią przymierze.
    Po trzecie - nie wiem czy wiesz, ale statki można leczyć. Jak tylko jakiś będzie miał mniej niż pół życia to od razu go lecz.
    Po czwarte - w ostatnich 2 minutach bodajże przymierze stosuje cięższe działka, więc zadbaj żeby statki miały więcej życia i obstaw je swoim wojskiem.
    Po piąte - nie szarżuj na bazę przymierza po prawej, jest dość dobrze chroniona i potrafi nieźle zjechać. Nie jest to potrzebne do wykonania misji więc skup się tylko na przeczyszczeniu drogi ludkom do statków i na ochronie statków.

Myślę że z tą wiedzą misja nie powinna stwarzać większych trudności zatem - leć skopać tyłek przymierzu! ;)

4. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Wlk dzięki :D A skopać tyłki to już jutro :p ale ma jeszcze pytanie czym leczyć statki, bo wcześniej czołgi mogłem leczyć panią doktor... są jakieś specjalne jednostki ??

5. rekineq

rekineq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hah, całe szczęście żeś na forum zadał to pytanie bo byś jeszcze nieraz się zaciął skoro nie wiesz czym leczyć.

Wciskając górę na d-padzie masz specjalne zdolności przywódców jak 'działko mac' (strzelasz do wrogów), transport i inne - w tym właśnie leczenie (nie pamiętam dokładnie jak się nazywało, w każdym razie jest po prawej stronie, zresztą powinno być opisane)

Wczytywanie...

Poleć forum