1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo wars - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez lumpek933, Luty 20, 2009.

1. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak tam wasze opinie z gry Halo wars ? wg mnie przeswietne sterowanie jak na konsole a co do grafiki to myslalem ze bedzie lepiej :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gra bomba grafika też ładna (mi się podobają takie kolory) sterowanie genialne :p gra bardzo wciąga. fajne misje, dużo ulepszeń, sporo jednostek. szkoda, że jest tylko kampania ludzi chyba, że przymierze odblokuje się po przejściu. :p polecam tą grę każdemu kto lubi strategie. gra naprawdę godna uwagi :)

4. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gram już trochę w tą gierkę.... jestem w 2 akcie gierka jak na strategia na xbox 360 wypada nawet nieźle choć spodziewałem się czegoś lepszego po tytule HALO!!

grafika ujdzie trochę mnie razi bo gram teraz na pc w warhamera 40000 2 więc różnica grafiki jest kolosalna...

sterowanie bardzo łatwe intuicyjne sporo się dzieje na ekranie czasami za dużo i nie jesteśmy w stanie tego ogranąć padem, przerywniki filmowe na najwyższym poziomie aż miło się ogląda fabułe :)

ogulnie gra raczej dal wyjadaczy strategi na xbxo 360 oraz wielkich fanów HALO...gierka nie dostaje zbyt dużo z recenzji

ja jej daje 7/10

5. ciuupa

ciuupa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem wielkim fanem strategii, lecz niestety to nie gra dla mnie, bo nie przepadam za kosmicznymi grami. Ale gra się naprawdę przyjemnie, grafika też zła nie jest. 7/10

6. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra genialna! ta muzyka cut scenki fabuła ąz chcę się odkrywać co będzie później i do tego po Pl. Kocham serie halo a le po tej grze jeszcze bardziej ją kocham!!

7. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Każda wersja gry ma napisy pl czy może jest tak jak w przypadku far cry 2 ,że wyszła osobna wersja ??

8. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odpowie ktoś na moje pytanie ??

9. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    gierka jest fajna..godna polecenia..super sie gra.....no i po polsku:)

10. falcon

falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Spoko gra..przyzwoita..długa..ładna grafa.. ten klimat ;-)

11. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do tej gry trzeba się przyzwyczaić zwłaszcza jeśli chodzi o sterowanie padem, trudno ogarnąć padem kiedy dużo się dzieje na ekranie, ale jak na strategię na xboxa ładnie wykonana chociaż i tak wolę serie warhammera czyli warhammer mark of chaos: battle margh na xboxa i warhammer 40000 dawn of war 2 na PC'a

12. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    są polskie napisy,wszystko pięknie tylko że gra rozwija skrzydła dopiero w multi na xbl bo kampania długa nie jest,fajnie się gra 2vs2 i nie ma co porównywać do pctowych rtsów bo jest bardzo uproszczona

13. Kosu

Kosu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    @jakub1989
    Halo Wars PL jest osobną wersją (w sensie wyszła wersja w pełni angielskojęzyczna i 2wesria z polskimi napisami) :)

A co do samej gry jak dla mnie to dobra strategia na konsolę (choć osobiście nie lubię strategi na x'a ale ta mnie akurat urzekła :)),na grafika nie narzekam (bo to w końcu nie wszystko :p), no i oczywiście miło poznać kolejne historie z Uniwersum Halo :D Polecam

14. jadakis1

jadakis1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie lubię "kosmicznych gier"

15. Davidek66

Davidek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    http://polishmodz.yolasite.com/
  16. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Też sobie nigdy nie wyobrażałem grania w strategię na konsolę, ale tutaj producenci odwalili kawał dobrej roboty. Oczywiście to nie to samo co na PC, ale do ogarnięcia, jak już wyżej wspomniano:)

Gra zdecydowanie na +. Jak stoicie z achievementami?

Wczytywanie...

Poleć forum