1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Wars - Problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zernat, Listopad 4, 2009.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Odkąd w XBL awansowałem z Rekruta na następną rangę ciągle przegrywam ... Kiedy byłem rekrutem po porstu brałem Forga robiłem Grizzly ile się da i jechałem na wroga ... I zawsze się udawało raz ciężej a raz gorzej. Wygrywałem 3 na 3 czasami 2 na 3 też wygrywałem. 1 na 1 było ciężko ale też. Zawsze błem 1 i miałem największy mnożnik punktowy i skutecznoiść w walce. A teraz awansowałem na następną rangę i z kim to nie gram to mnie po prostu rozgramia ! Biorę Grizzly to on ma Kobre. Biorę Kobry to on ma lotnictwo. Więc dziś się zdenerwowałem i wziołem P. Anders z Jastrzębiami. Ok zrobiłem kilkanaście Jastrzębi a tu pojawia się Arbiter. Ok Myślę luz. A on mi rozwalił wszyściuteńkie ... W porządku Arbiter jest silny. Wybudowałem więc maksymalną iloś Jastrzębi. A tu leci na mnie z ~ 10 Wampirów i ~ 4 Zjawy. Myślę że spokojnie dam radę bo w końcu Jastrzębie prawie najlepsze w przestworzach a tu rozwaliłem te 4 zjawy i nie mam ani jednego jastrzębia ... :(

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego przegrywam ? Co robię źle ? Może wszyscy używają jakiś technik (w innych mmorpg są różne dzięki którym sie rozgramia takich noobów jak ja). Bo naprawdę nie rozumiem co robię źle.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Odświeżam. Może ja w to nie umiem po prostu grać ? .

4. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    ja w to grałem i ci napisze bo oni ulepszaja swoje jednostki na maxa np. czołgi z pociskami przeciezpiechoty itp ilepszaj tylko dwie jednostki które chcerz wykorzystac i buduj technologie ahaaa i atakuj z atakami specialnymi

5. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie no to robię zawsze :p

A z tymi przeciwpiechotnymi chodziło ci o:

skorpion -> pocisk kardaczowy -> szybko obrotowa wieżyczka -> czołg Grizzly

To taka moja podstawa ;p