1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

halo wars pytania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez chomik24, Luty 18, 2009.

1. chomik24

chomik24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam pare pytań odnośnie halo wars

1.Jak duze sa mapy takie jak w rar3? (red alert 3)
    2.Mozna jakos zatrzymać gre i wydać jednostką rozkazy (tak jak w neverwinter nights 2)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    odnosnie halo wars....bez myszki da sie jakos przyzwoicie w to grac czy raczej szkoda pobierac i sie meczyc na padzie??

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    da się grać padem bez problemu,dla mnie to najlepszy RTS na konsole i do tego uniwersum Halo :)

5. Barto147

Barto147 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świnoujście
    Potwierdzam. Demko przeszedłem i super mapki dość duże i fajnie zaprojektowane sam miód.

6. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak gra jest bardzo dobrze przystosowana do pada więc nie potrzeba myszki ani klawiatury. wszystkie opcje są pod ręką. mapy są dość duże i dobrze zaprojektowane, jednostek też jest sporo... a co najważniejsze gra wciąga :) polecam

7. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    proste misje, sterowanie przyjemne, jak narazie mi sie podoba, grafika na srednim poziomie

8. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Temat można by przemianować na opinie nt Halo W.

A co do samej gry.
    Grafika dość dobra,ale bez rewelacji,udźwiękowienie na dobrym poziomie.Świetne przerywniki filmowe.
    Fenomenalne sterowanie padem(jak na RTS konsolowy)-szybkie,proste i efektywne.
    Ja ponarzekałbym na rozmiar map,oraz warstwę taktyczna rozgrywki.No cóż,ze względu na sterowanie(brak przypisywania grup jednostek pod klawisz itp.) nie możemy liczyć na stosowanie jakichs zaawansowanych i karkołomnych taktyk.

Ale taki byl zamysl tworcow,konkurencja dla Company of Heroes gra Ensemble nigdy nie miala byc.

8,5/10
    Sympatyczny i przystępny RTS dla fanow Halo...
    P.S.Swiente sa tez teksty niektórych podkomendnych
    "Has anyone seen John?" i "That's Mjolnir Armor!"-odzwyki Marines kiedy Spartans(Spartiaci) pojawiaja sie na polu bitwy:)

Wczytywanie...

Poleć forum