1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo Waypoint

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Lolek17, Styczeń 19, 2011.

1. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Witam mam taki problem z tym Halo Waypoint
    natrafiłem na taką stronkę Halo Waypoint z nagrodami Awatara | Aktualności
    na której piszę jak odblokować te nagrody
    więc odpaliłem halo 3 odst i odblokowywałem osiągnięcie takie jakie pisze na tej stronce
    puzniej patrze tam w nagrody a tu pusto !
    nie było ani jednej nagrody nawet tego monitorka co jest za włączenie halo waypoint
    dodam ze niemam golda ale mam neta podpiętego do konsoli więc jestem w xbox live free

2. Lotnik421 Xbox One

3. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Halo waypoint dzila tylko na konach gold. Poki nie masz golda, nie odblokujesz tych nagrod, a jedynie mozesz zobaczyc jakies nudne filmiki w menu. Przy goldzie odpalasz waypoint i dane nagrody od razu wskakuja.

4. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    aha dzięki :)
    kupiłem dzis własnie golda to powinno zadziałać

Wczytywanie...

Poleć forum