1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo3 ODST + Halo 3 Multiplayer

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AHC, Maj 28, 2010.

1. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Witam.

Mam na zamianę zestaw Halo 3, w skład którego wchodzą 2 płyty:
    - Halo 3 ODST
    - Halo 3 multiplayer

Płyty te są w wersji Bundle Copy [ kupiłem je z konsolą ].
    Zdjęcie poglądowe - oryginalne fotki w dobrej jakości na życzenie mogę wysłać na maila.

Stan płyt idealny, nie są porysowane i bez najmniejszych problemów instalują się na dysku.
    Płyty są w pudełku zastępczym, oryginalne zawierało jeszcze grę Forza 3, którą już wymieniłem.
    Samo pudełko nie jest w idealnym stanie, ale to chyba nie jest żadną przeszkodą [ jeżeli ktoś da interesującą ofertę, to zainwestuje 3 zł na nowy Case DVD ].

Proszę o propozycję od osób które posiadają konto na allegro - dla bezpieczeństwa transakcji :)

kontakt:
    gg - 3253602
    mail - g_walas@wp.pl
    ewentualnie PW

Pozdrawiam AHC !

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28