1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo3 - serwery

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez makyy97, Styczeń 9, 2012.

1. makyy97

makyy97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    PL
    Witam,czy gra ktoś wogóle w Halo3 ?
    Wiem że gra stara i wogóle.
    Niby 23346 gamers online a mi nie wyszukuję ani jednego serweru,w czym problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. makyy97

makyy97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    PL
  4. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hmm a masz wgle golda ? a po za tym no gra stara, ja troche grałem ale bardziej w kampani ,mam jeszcze, może z tego wzgledu że może coś masz źle ustawione bo sa tam takie opcje juz nie pam. jak sie nazywają ale z ustawieniem łącza : link coś , itd., i jak ustawisz zle to nikogo nie widzisz, lub moze juz nie grają bo sa nowe halo , ale mysle ze napewno ktos w tą cześć gra, jak bd miał golda to możemy pograc :) chociąz ta gra przez neta mnie jakoś nie jara za bardzo, ja bd chciał kupić REACH

Wczytywanie...