1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hamachi na komputerze.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzycho9966, Luty 12, 2012.

1. krzycho9966

krzycho9966 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn (Polska)
    Witam. Pytanie może dziwne, ale jeśli jestem przez komputer połączony z kolegą (Hamachi). Ja mam Wi-Fi z Xboxem, On też ma swoją sieć z konsolą i połączymy się przez hamachi (komputery) to będzie możliwa gra tak jak przy połączeniu konsol kablem?
    @edit: Znalazłem podobny temat http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/xbox-hamachi-82135.html, co to jest ten xlink? Mógłby ktoś mi pomóc to zrobić/ dać jakieś informacje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sauron96

sauron96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    myxlink.pl tu masz wszystko ładnie opisane :)

4. -.mxs

-.mxs Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć, jako że nie mogę założyć nigdzie nowego tematu, napiszę tutaj.

Szukam kogoś do przetestowania gry w sieci VPN przy użyciu znanego programu Hamachi.
    Bawiłem sie trochę w konfiguracje takiego połączenia i wydaje mi się że powinno wszystko zadziałać (komputer na miejscu konsoli pingował innego uzytkownika z hamachi).

Oczywiście do połączenia potrzebne są 2 karty sieciowe w komputerze (ewentualnie laptop z karta wi-fi oraz ethernetową do podpięcia konsoli). Najlepiej jest też mieć Windows'a7 ;)

Dodam, że wiem co to jest Xlink Kai ale chciałbym udowodnić, wbrew opinii niektórych, że Hamachi też nadaje się do takiego połaczenia, a konfiguracja samego programu jest o wiele prostsza.

Czekam na wiadomości PW lub gg 2337035
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum