1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hamski problem z megaupload.com

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Wrzesień 7, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Witajcie, od pewnego czasu mam z tym portalem/serwisem problem, i to hamski i wkurzający, problem objawia się tym że jak pobieram jakiś plik który waży więcej niż 100mb to go poprostu nie pobiorę, a to dlatego że w pewnym momencie nagle przestanie pobierać, w google chrome wygląda to tak, że jest np 73mb / 115mb i prędkość pobierania cały czas maleje, tak od 120kb/s aż do 0kb/s tylko że podczas tego spadania prędkości już się pobieranie "zatrzymuje" (bo formalnie nadal się pobiera, w praktyce już nie :/) a w Mozilli poprostu przestaje się ściągać (pobieranie nadal trwa) i stoi na tych x Megabajtach :/
    Ma ktoś na to jakąś radę/sposób/cokolwiek? Może założenie tam konta coś pomoże? (Zwykłego, nie premium)

Edit: Nie pomogło, z kontem zwykłym zakończyło się na 22mb a bez konta na 70paru mb :/ A ja potrzebuję filmy z tego serwisuu! :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Użyj Jdownloander pobiera bez limitów, a nawet jak są to bardzo małe.

4. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Z doświadczenia wiem że to problem z łączem a nie z megaupload. Pliki paręnaście mb ściągałem bez problemu, a powyżej już nie.
    Może być tak że co parę minut ci na sekundę przerywa połączenie, a taki megaupload nie pozwala *wznawiać*.
    Spróbować można z jakimś menadżerem ściągania który może wznowić ściąganie.
    @up kolega ma problem nie z limitami tylko z samym ściąganiem

A działają inne serwisy typu RS, HF?

5. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Użyj słownika :/

6. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Freerapid downloader - wtyczka megaupload.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dzięki za rady, po połódniu sprawdzę wszystkie, i dam znać czy coś podziałało. Z RS problemu nie ma, odkąd pamiętam to właśnie z megauploadem :/

Edit:

Dzięki Wielkie darmon ! Stary, bym ci postawił całą kratę piwa gdybyś był bliżej kujaw, a nie w trójmieście :p Pomógł program Freerapid Downloader, na początku wszystko szło gładko i doszło do 66% i błąd pobierania, ja już wkurzony i zrezygnowany, przychodzę za pięć minut i kilkam kontynuuj pobieranie, i... POBIERA i pobrało cały filmik! Naprawdę wielkie dzięki, nie wiesz jak bardzo mi tym pomogłeś, teraz jako wielki fan Naruto, pobiorę większość odcinków i zlepię niektóre w jeden film, żeby obejrzeć walki bez głupich przerywników! Dzięki ziom stokrotne, jestem w chu* happy :D

Wczytywanie...

Poleć forum