1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Handball Challenge na X360 najwcześniej w 2012!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez artur921, Styczeń 26, 2011.

1. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jedyna, jak dotąd, przyzwoita gra traktująca o szczypiorniaku na Xbox`a 360 pojawi się najwcześniej w 2012 roku!!! Producenci na oficjalnym forum, mowią, że pracują nad wersją na tą konsole, ale na pewno nie pojawi sie ona w tym roku;/ Na PC jej premiera przewidziana jest na rok 2011, a nam- konsolowcom pozostaje czekac i wierzyc, ze bedzie to naprawde porzadna produkcja!!! Mam nadzieje ze na forum jest jescze pare osob, ktore ostrzą sobie ząbki na ten tytuł ;)

Dziekuje serdecznie za przeniesie tematu i przepraszam za kłopot:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Świetna wiadomość !! już nie mogę się doczekać tej gry ;)

4. Portable

Portable Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super, że będzie taka gra ale trochę długo ;/.

5. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiadomix, ale warto czekać, nie ma co;o No za 2-3 miesiace bedzie pelna wersja na PC, ale niestety moj momputer ledwo sapera uciągnie, wiec pozostaje mi jedynie czekanie, az wyjdzie na konsole:)

6. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    fajnie będzie zobaczyć w grze statystyki (umiejętności) polskiej reprezentacji na przyzwoitym poziomie, jeszcze tego nie doświadczyłem

7. MuNNek

MuNNek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    posiadam wersje gry demo/trening mode na PC , naprawde fajnie sie gra chodz tylko jednym zawodnikiem.
    Gra chyba robiona przez niemców ciekaw tez jestem statystyk jak pisał Knoper93. Niemoge sie doczekac premiery na PC a co dopiero na Xboxa 360! Swietna wiadomosc ; )

8. Buki

Buki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    nic tylko czekac, a wczesniej zobaczyc na pc.....................ale swietnie, ze bedzie

Wczytywanie...

Poleć forum