1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Handheld?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ps3user, Luty 7, 2012.

1. ps3user

ps3user Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, zastanawiam sie nad kupnem jakiegos handhelda. 3DS, PSP, iPod Touch czy moze czekac na nowa PS Vita. Troche juz w necie szperalem o kazdym z tych urzadzen ale chciałbym poznac Wasza opinie, mieliscie stycznosc z ktoras z tych konsol? Macie jakas konsole z tych wymienionych? Jakie jest Wasze zdanie? Podajcie jakies plusy i minusy, uzasadnione opdowiedzi. Moze dacie mi jakis twardy argument aby wybrac ktoras konsole. :p
    Z gory dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ps3user

ps3user Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem psp, konsolka fajna i w ogóle ale czegoś jej brak.. Myślę, że tym czymś były ciekawe gry. Tzn. miałem na bieżąco porównanie z grami z xboxa 360 wiec te z psp jakoś nie robiły dla mnie wrażenia i konsola miała swoje największe wzloty gdy dobrałem się do emulatora gba i pokemonów. Vita zapowiada się ciekawie ale cena odstrasza(dla kogoś kto nie sra pieniędzmi). No i nic o niej na razie nie wiadomo - jak z awaryjnością etc. Nie wiadomo czy nie ma swojego rroda.
    DS, 3DS widziałem tylko na reklamach więc nie mam nic do napisania.
    Bawiłem się Iphonem kolegi i to całkiem fajna rzecz+telefon do tego, nie wiem jak inne zabawki z Icośtam w tytule.

ps. PSP ma jeszcze jedną zaletę: granie siedząc na tronie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum