1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hard Reset - polski wydawca, czas gry, wyjaśnienie ekskluzywności PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 5, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wydarzenia wokół Hard Reset nabierają tempa. Gra, o której przed kilkunastoma dniami prawie nikt nie wiedział, ma już polskiego wydawcę. Jest nią firma CD Projekt.

O pracach nad Hard Reset dowiedzieliśmy się w połowie lipca. Najbardziej zaskakujący był wówczas rychły termin wydania - wrzesień bieżącego roku. Okazuje się jednak, że pracownicy studia prężne działanie mają opanowane do perfekcji, gdyż umowa wydawnicza już została podpisana. Rodzimym dystrybutorem będzie CD Projekt, którego zarząd wierzy w powodzenie cyberpunkowego FPS-a od Flying Wild Hog.

- zapewnia Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CD Projekt

Klaudiusz Zych(współzałożyciel studia odpowiadającego za Hard Reset) zdradza ponadto, że czas potrzebny na ukończenie kampanii single-player (jest to jedyny tryb w Hard Reset) będzie wynosić około 8-10 godzin.

Dlaczego 'Hard Reset' będzie tylko na PC?

źródło : Hard Reset "za ciki na picioletnie konsole"; znamy szacunkowy czas rozgrywki - gram.pl , Hard Reset ma polskiego wydawc - gram.pl - dwa sklejone newsy, lekko skrócona wersja

2. Lotnik421 Xbox One

3. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coś mi się wydaje, że ta super produkcja będzie daleko odstawać od takiego np Crysisa 2 i do tego panowie twierdzą, że zawartość jest zbyt ciężka aby zmieściła się nawet na 2 dvd i x tego nie uciągnie ? No bardzo jestem ciekawy. Oby się nie mylili myślę, że chodzi o coś innego.

4. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    widać że nie umieją zrobić gry pod konsole to piszą że jest zbyt ciężka na konsole haha dobre

5. Yahu

Yahu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co wiem, to trudniej robi się gry na pc niż na konsole

6. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Exclusive na PC, brak multiplayera/co-opa, single na 10 godzin... Wielkiego sukcesu nie wróżę, aczkolwiek trzymam kciuki za rodzimą produkcję.

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kozak giera. Fajne klimaty się szykują. Aż dołożę cegiełkę od siebie żeby zarobili sobie i tworzyli kolejne gry :)

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja także trzymam kciuki za tą produkcję. Mam nadzieję, że sprzeda się bardzo dobrze, co zaowocuje kolejnym polskim gigantem na światowym rynku gier. Ale mam jednak małe obawy - Bulletstorm, polska produkcja, bardzo głośno promowana przez Electronic Arts sprzedała się ... źle. Dlaczego? Brak mocnego multiplayera, był tylko coop, ale niestety słaby. Sprzedała się źle na trzy platformy - X360,PS3,PC. Kampania reklamowa tej gry trwała baaardzo długi czas ... A tutaj polski Hard Reset ujawnia się dwa miesiące przed premierą, bez solidnej kampanii reklamowej, z tylko jedną platformą(PC), i w okresie największych premier, gdzie gracze znajdą swoje ulubione kontynuacje sprawdzonych serii (np. FIFA12, PES12, Gears of War 3, potem BF3,MW3...)
    Teraz cała nadzieja w CD Projekt - muszą zrobić krótką, lecz bardzo bogatą promocje marketingową Hard Reseta. Inaczej niestety nie widzę miejsca na rynku dla tej produkcji...

9. DamianProgramista

DamianProgramista Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gry na pc latwiej sie pisze

Sent from X10 2.2.1 DT // C++ (Programming Games).https://game-place. pl/

Wczytywanie...

Poleć forum