1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hardkorowcy nie grają w Call of Duty?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 21, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak twierdzą panowie z Infinity Ward, a więc twórcy tegorocznego Call of Duty: Ghosts oraz ojcowie marki Modern Warfare. Według nich w CoD-a grają głównie casuale.

Na jakiej podstawie wysnuto takie wnioski? Głównie stąd, że grający w Call of Duty bardzo często nie interesują się innymi tytułami - a jeśli już, to oprócz CoD-a odpalają jedynie kilka innych produkcji. - Niezależnie od platformy zachowanie i przyzwyczajenia graczy nie zmienią się tylko dlatego, że wchodzą nowe konsole. Jest to zresztą dziwne, poniekąd nawet ironiczne, osoby włączające co wieczór Call of Duty nie są hardkorowymi graczami lub nawet graczami (sensu stricto - dop. red.) w ogóle. Ale to właśnie oni będą dalej grać w CoD, niezależnie od platformy. Sądzę więc, że nie tylko będziemy zacieśniać więzy z istniejącą bazą graczy, ale spróbujemy przejść na konsole next-genowe i zobaczymy jak daleko uda nam się razem zajść - tłumaczy dla OXM executive producer w Infinity Ward Mark Rubin.

Nie pozostaje nam nic innego niż zrobić sondę - ilu z Was gra regularnie w nowe odsłony Call of Duty i uważa się za hardkorowców?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Gra jest robiona głównie pod casuali, więc nie wiem czemu się dziwią. Nie powiem, że nie gram na multi w CoDy, bo gram, ale z każdą kolejną częścią co raz więcej dzieciaków w to gra. I to widać i słychać...

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja skonczylem na modern warfare 3 i narazie czekam na jakos dobra fabule moze ghost mnie przekona ale multi nie tykam nawet

5. mymind93

mymind93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Żywiec
    Gram ze swoją zgraną ekipą więc moge tak powiedzieć ;)

6. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgadzam się w pełni. Czuję się hardcore'owcem i nie widzę w tym tytule nic ciekawego. Wole przejść jednego BF'a raz na kilka lat niż co roku bezsensowne badziewie.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    taaa, lepiej pokampić w BF i postrzelać do swoich - oto pełna profeska !
    lamerskie stwierdzenie że "hardcore'y nie grają w COD" ponieważ nie odpalają innych gier tego typu.
    skoro podoba im się jakaś gra to po co mają na siłę kupować inne i się w nie angażować, fani bf nie grają w MW3 i odwrotnie.

8. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Lubię od czasu do czasu delikatnie pograć w Black Opsa II po sieci i ograłem wszystkie części CoDa poza MW3, ale to właśnie przy Bad Company 2 i Battlefieldzie spędziłem najwięcej godzin. Panowie z IW, czy jestem więc jak przysłowiowy Maciuś hardkorem? Ej gry są robione tak, by zainterować wszystkich, a nie tylko pod casuali fanboyów!

9. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie rozumiem dlaczego przy każdym newsie o CoD pojawia się BF ze strony komentujących. I jest dokładnie tak jak Panowie z IW twierdzą, sam mam około 6 znajomych na XBL, którzy mają 2000-6000GS w ciągu 5 lat obecności na XBL grając tylko w CoD...

10. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Nie widzę w tym nic dziwnego, twórcy nie wyciągają konsekwencji ze swoich błędów, jak dla mnie to ostatnią znośną częścią jest Black Ops.

Dlatego, że Battlefield konkuruje z CoDem, a jeśli Twoi znajomi ograniczają się tylko do CoD'a to im współczuję.

11. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ich sprawa w co grają, jeśli im się to podoba to nie ma im czego współczuć. Widocznie nie rozumiesz pojęć Casual i hardcore gamer.
    No i co z tego, że konkuruje? To nie znaczy, że w takim newsie absolutnie nie nawiązującym do stricte gameplayu czy tam ingame contentu trzeba cokowiek wspominać o BF.

12. kony

kony Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Krosno
    ja ciśne w coda bo przy każdej wolnej chwili, gramy przeważne w 5 osób na live

13. mymind93

mymind93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Żywiec
    Sam mam 18k+ GS w 4 lata i też gram tylko w coda, jakoś nie chce wydawać mi się kasy na gry w które nie będę grał czy też na gry dla samej kampanii. Wiem, że cod starczy mi na długo a pozatym ze znajomymi w pełnym składzie gra się dużo lepiej, tym bardziej, że gry w polsce są dość drogie.

Wczytywanie...

Poleć forum