1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Harman Kardon 2.1 Soundsticks II POMOCY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ijoj47, Wrzesień 25, 2009.

1. ijoj47

ijoj47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż zamierzam zakupić taki sprzęcik, lecz pierw chciałbym dowiedzieć sie jaką opinie na ich temat mają sami posiadacze, w tym momęcie używam Logitechów x530 i powiedzcie mi, czy jak się przesiąde na Hardmany, to odczuje dużą różnicę?? z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Harman&Kardon to klasa sama w sobie :)
    Nie wiem na jakim poziomie stoi firma teraz, ja jestem fanem jej produktów z lat 80-90, szczególnie wzmacniaczy hi-fi.
    P.S
    Ja zostaję przy drewnie, plastik nigdy nie zagra tak jak drewno :)
    Już lepiej kupić jakiś wzmacniacz Technicsa + 2 x kolumny Unitry, np: Altusy :)

4. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Firma zacna aczkolwiek ich najniższe serie są przereklamowane

5. ijoj47

ijoj47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem że zestawik z amplitunerem jest lepszym wyjściem, ale potrzebuje małe głośniki do komputera, ze względu na miejsce, dlatego przechodze z 5.1 na 2.1 dosyć mam już kabli i szczerze mówiąc znudził mi się dzwięk Logitechów, i tutaj zadaje pytanie czy bedzie duża różnica w jakości dzwięku pomiędzy Harmanami a Logitechami
    pozdrawiam

6. szabla27

szabla27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    łódz
    w jakości dźwięku różnica będzie spora. Natomiast będą grały znacznie ciszej. słyszałem je kiedyś w jakimś sklepie jak grały i powiem że jeśli chodzi o jakość dźwięku to grały zacnie.

7. ijoj47

ijoj47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy napewno ciszej??, moje głośniki maksymalnie da się słuchać na pół gwizdka, bo inaczej uszy odpadają, pozatym wydaje mi się że patrzysz na moc, a moc tu nierobi różnicy, zrobiłem z moich 2.1 tz niepodczepiałem wszystkich głośników, więc moc automatycznie spadła do około 40w a różnicy w głośności żadnej niebyło

8. Zero

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zwróćcie uwage że zawsze patrzymy na Moc RMS a nie Max a po drugie nigdy nie wyciągniecie na tych głośnikach wszystkiego gdyż powyżej pewnego pułapu zaczną się robić zniekształcenia

9. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    ja mam harmany wbudowane w laptopie (toshiba), powiem ci że na tak małe głośniki grają całkiem głośno, jakościowo może nie są super ale i tak biją inne lapki na głowę.
    różnica między Logitech (firma od klawiatur) a harman kardon (firma specjalizująca się w profesjonalnym sprzęcie nagłaśniającym) raczej musi być zauważalna
    polecam przejść się do sklepu i poprosić sprzedawcę o odsłuch głośników, weź ze sobą jaką płytkę z muzyką, odsłuchaj w domu, sklepie i sam oceń

10. ijoj47

ijoj47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To są założenia czy słyszałeś te głośniki na żywo, i były te zniekształcenia??

Mam również pytanie, otóż Harmany podczepia się pod Komputer pod USB, u mnie jest taka sytuacja, iż Xboxa mam podczepionego pod monitor wejściem DVI-HDMI (przejściówka), a dzwięk idzie poprzez kabel od xboxa (wcześniej została zdjęta obudowa od kabla, gdyż się niemieściła) następnie 2 czincze wczepione są w kostkę z niej wychodzi jack, który wkłądam w kompa w wejście od mikrofonu- w ten sposób mam dzwięk na xbox-ie, tutaj nasuwa się moje pytanie czy Harmany ściagną sygnał z Xboxa, gdy będą wczepione pod USB??

11. ijoj47

ijoj47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chętnie bym poszedł do sklepu i posłuchał, lecz w moim małym miasteczku niestety nigdzie nie mają tych głośników :/

12. Zero

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ijoj47 każde głośniki bez porządnego wzmacniacza mają zniekształcenia. A zakładam że ten zestaw 2.1 nie posiada porządnego amplitunera

Wczytywanie...

Poleć forum