1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1 - opiinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez maka2020, Listopad 16, 2010.

1. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest już w sieci i co ciekawe nie ma AP25:
    ───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
    \\//\\//\\//\\//\\/█\\//\ \ \/ /┌─┐┌─┐┌─┐\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\
    //\\//\\//\\//\█▀█\█▀█\█▀█/ /\ \ ─┤├─┐│ │//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//
    ───────────────▀▀▀─▀▀▀─▀▀█──────└─┘└─┘└─┘─v1.0.3───────[http://abgx360.net]────
    ▀▀▀
    Checking for updates to abgx360.dat...
    Server file abgx360.dat no newer than local file - not retrieving

C:\Users\******\Desktop\Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.1.XBOX360-GLoB
    AL\Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.1.XBOX360-GLoBAL\New folder\hpatdh1
    x360.dvd is valid

Checking Game
    ISO: "C:\Users\******\Desktop\Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.1.X
    BOX360-GLoBAL\Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.1.XBOX360-GLoBAL\New fol
    der\hpatdh1x360.iso"
    Size: 7838695424 bytes (SplitVid 3rd or 4th wave)
    Files in ISO: 242, Folders in ISO: 4
    Total bytes used: 6856739857 (93.95%)
    Game appears to have random padding

Checking default.xex
    Original PE Filename: Game_FINAL.exe
    Original PE Timestamp: 2010/10/01 09:41:06
    Game Name: Harry Potter DH 1
    No Avatar Awards
    Achievements: 49 Achievements totaling 1000 Gamerscore
    XEX CRC = 132EE764
    XEX Media ID: C98CFABD88483EEC12EFE803-17BE1865

Region Code: 0xFFFFFFFF
    Region Free!

Checking SS
    Timestamp of Authoring: 2010/10/15 00:00:00
    Timestamp of Mastering: 2010/10/27 20:55:52
    SS Version: 1

Caution: This SS contains a value (angle 359) that will cause older versions
    of iXtreme to return a detectable bad response! Make sure your drive is flashed
    with iXtreme version 1.4 or newer. Alternatively, you may enable the option to
    adjust angle 359 for compatibility with iXtreme < v1.4

SS CRC = B37313C9 (RawSS = E6EAA31D)
    SS Media ID: C98CFABD88483EEC12EFE803-17BE1865 (matches game)
    SS looks valid

Checking DMI
    Timestamp of Authoring: 2010/10/15 00:00:00 (matches SS)
    DMI CRC = 0A590438
    DMI Media ID: C98CFABD88483EEC12EFE803-17BE1865 (matches game)
    DMI looks valid

Checking PFI
    PFI CRC = 0441D6A5
    PFI matches known data (8th - 9th Wave)

Video partition found
    Video CRC = 77B53B72 (V0 = B4791503, V1 = C14810E2)
    Video partition matches known data (9th Wave)

Basic Stealth check passed!

Starting Verification
    Looking for B37313C9132EE764.ini in the online verified database
    There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database
    Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination
    Attempting to at least verify the PFI, Video and game data
    Looking for Xex_132EE764.ini in the online verified database
    There is no verified rip of Xex CRC 132EE764 in the online database
    Failed to find a verified ini file for this Xex
    Verification failed

Jak widać, może nie wszystkie nowe i głośne gry będą miały to zabezpieczenie (a cokolowiek by nie mówić o HP, jest on grą głośną).
    Zapraszam do komentowania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  4. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem chwilę, może 20 min i gra zrobiła na mnie fatalne wrażenie. Nie oceniam, bo dalej może być dużo lepsza. Podobnie było z two worlds II, więc nie chcę wystawiać ocen. Ale w panoramicznym skrócie: grafika nie najgorsza, sterowanie wprost fatalne, dźwięk irytujący (w kółko te same kwestie i średnia gra aktorska). Oczywiście wersja ANG

5. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widziałem obrazki na gry-online. Gra wyglądała fajnnie. Czy to prawda, że ta gra obsługuje Kinecta?

Tak /Jechu

6. Zabójca/Assassyn

Zabójca/Assassyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fatalna gra jak poprzednia część HP .

7. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pograłem sobie jakieś 15 minut i tyle mi w zupełności wystarczy. Gra jest tragiczna, fatalna, żenująca, okropna itp, czego można się było spodziewać. Każde zadanie sprowadza się do biegania i napier'alania prawego triggera. W grze jest beznadziejny system osłon. Różdżką strzela się jak z karabinu co jest po prostu komiczne. Aha, i kamera pracuje do bani.
    Dziękuję, dobranoc.

8. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem ponad godzinę i gra jest dramatycznie zła. Grafika może jeszcze być (6/10), o dźwięku pisałem wcześniej, ale grywalność to katastrofa. Początek uważałem za słaby, jednak im dalej tym jest jeszcze gorzej. System osłon, kamera i sterowanie jest poronione. Tak nie dopracowane, że po prostu szok. Gra zachowuje się wprost losowo, ale nigdy tak jak ty byś tego chciał. 4 rzeczy mnie najbardziej rozbawiły:
    1) Kiedy Harry jest bliski śmierci ekran robi się czarno biały, gdy ginie upada po czym wstaje i pojawia się napis "Mission Failed" - AWSOME!!!111!
    2) Jeden z etapów polegał na tym, żeby omijać płomieni smoka. Dopóki Harry nie schował się za osłonę (nawet jak za nią stał) gdy smok zionął ogniem - ten zawsze upadał:):) Normalnie padał:) Po czym jak wstał to mógł chodzić po ogniu bez żadnych przeszkód:) Aż znowu nie upadł i dead:)
    3) Gra jest prostacka, ale zdarza się zginąć przez tragiczne sterowanie/kamerę. W kilku durnych misjach nie ma checkpointów i gówniane etapy trzeba powtarzać od nowa.
    4) Jestem teraz w miejscu, w którym muszę wykonać kilka zadań - durnych, kompletnie nie logicznych i wcale (!!!!!!!!!!!!!) nie powiązanych fabularnie. Po prostu ciąg dziwnych zadań. Brak słów.

Gra jest jedną z najgorszych produkcji w jakie w życiu grałem. Na sto procent najgorsza gra tego roku. Totalna, irytująca tragedia. Może ją przejdę, ale tylko dlatego że jestem sadomasochistą i szkoda mi płyty, na którą wydałem 2,5zł. Moja aktualna ocena w skali 1-10: MNIEJ NIŻ ZEROOOO MNIEJ NIŻ ZEROOOOO

Wczytywanie...

Poleć forum