1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Harry Potter i Insygnia Śmierci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mirek W., Czerwiec 10, 2011.

1. Mirek W.

Mirek W. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jestem nowy i całkiem zielony, nie wszystkie terminy, którymi operują forumowicze są dla mnie zrozumiałe. Próbowałem znaleźć odpowiedź na forum, ale nie znalazłem. Kupiłem synowi używaną konsolę Xbox Elite (Jasper). Konsola jest chyba przerobiona, bo dostałem z nią kilka gier nagranych na płytach DVD, które chodzą. Syn chciał grę Harry Potter i Insygnia Śmierci. Ściągnąłem mu ją z torrentów w wersji PL, wypaliłem wg znalezionego w sieci tutorialu (w ImgBurn) wskazując plik z rozszerzeniem .dvd. Przy próbie odpalenia gry pojawił się monit o aktualizacji oprogramowania. Dałem "tak", zaczęło się wyodrębnianie, a potem komunikat o kodzie statusu 3080-0000-3000-0904-8007-0002 i że trzeba wyczyścić płytę, lub zrestartować konsolę. Wg porady na tym forum posiadam dashboard 2.0.12416.0, nie mam pojęcia gdzie znaleźć ew. info o przeróbce... Czy jest jakaś szansa na odpalenie tej gry? Może coś zrobiłem źle? Konsola nie ma połączenia z siecią.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Żeby działał HP, trzeba mieć wersje dashboardu 2.0.12611.0
    Możesz zrobić update z pendriva

Patchowałeś obraz, że nie szlo zrobić update z płyty?
    Ale to polska wersja, więc mogą być różne cuda.
    Jak ściągałeś wersje od REViVE to gra podobno nie działa poprawnie, można grać tylko jakieś wyzwania (wymagany kinekt), a zwykła gra zawiesza się na wczytywaniu.

4. Mirek W.

Mirek W. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy update do tego dashboardu 2.0.12611.0 nie zlikwiduje przeróbki? I czy jest możliwość sprawdzenia, jaka to przeróbka bez ingerencji w sprzęt?

5. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Żadna aktualizacja z gry nie usunie przeróbki.
    2.0.12611.0 też nie usunie.

Bez ingerencji w sprzęt można sprawdzić ale przez test gier które się uruchamiają.

6. Mirek W.

Mirek W. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z gry update nie chce się zainstalować, będę musiał ściągnąć na pendrive'a-czy wtedy również nie skasuje przeróbki?

7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    2.0.12611 oraz 2.0.12625 nie wgrywa jeszcze nowego FW do napędu.

8. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak wiec wgrywajac aktualizacje, ktora koledzy wymienili wczesniej nic sobie nie skasujesz. Sprawdzic przerobke mozesz (tak jak juz ktos wczesniej napisal) sprawdzajac wave gier, ktore juz posiadasz. Sciagnij program abgx wloz plyte z gra ktora ci chodzi i poszukaj w opcjach abgx weryfikacji plyty. Gdy wejde na kompa sprawdze jaka to dokladnie zakladka.

9. Mirek W.

Mirek W. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zrobiłem update dashboardu do wersji 2.0.12625 i wszystko pięknie ruszyło. Dziękuję za pomoc. temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum