1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Harry Potter z obsługą Kinecta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

EA na zakończonej już konferencji prasowej w Kolonii zapowiedziało, że najnowszy tytuł z serii o Harrym Potterze będzie obsługiwał Kinecta. Prezentacja przeprowadzona przez Jamesa i Olivera Phelps'ów (aktorów odgrywających rolę Freda oraz Georgea Weasely'ów w filmach o Harrym Potterze) obejmowała tryb Challenge i pokazywała jak w akcji sprawować się będzie nowy kontroler. Wprowadziło to małe zmiany w znanej z poprzednich odsłon formule rozgrywki.

Wygląda bowiem na to, że Harry Potter z obsługą nowych kontrolerów będzie czymś w rodzaju staro-szkolnych strzelanek z celowniczkiem. Gracz będzie zatem ciągnięty po szynach, a jego rola sprowadzi się do wymachiwania przed telewizorem rękoma by za pomocą czarów odganiać oponentów. Na podobnych zasadach tytuł będzie działać na PS3 z Move. Harry Potter and the Deathly Hallows Part I trafi na rynek już w listopadzie, prawdopodobniej w okolicach premiery filmu o tym samym tytule, która nastąpi 19 listopada.

źródło: polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trochę słabo że nie będzie można samemu chodzić ,ale też jakby to wyglądało mama wchodzi do pokoju a ja biegam przed telewizorem i wyma****ę rękami żeby czary rzucać ; P. Nie jest źle coraz więcej fajnych gier na kinecta ;d może się na niego skuszę ;).

4. Maciek_aka_GJRlz

Maciek_aka_GJRlz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ciekawe czy będzie można wykrzykiwać czary hahah wyobrażam to sobie :D
    ogółem ciężko mi pojąć jak ta gra będzie wyglądać
    zobaczymy

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Sorry my nie chcemy już grać w House of the Dead, co to ma być ;|

6. Mazeusz

Mazeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lepszte to niż jakieś tygryski itp.

7. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Będe latał po pokoju na miotle .. I czuje że po tygodniu zabiorą mnie do psychiatryka :p

8. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Widziałem na konferencji EA tego Harry Pottera w akcji. Myślę, że mogli zrobić to lepiej.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Też to widziałem i wcale nie jestem zachwycony. Tak jak tym całym Kinect'em, szczerze mówiąc :) Jak dla mnie to lepiej pozostać przy padzie.

10. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    mi sie wydaje (i mam nadzieję), że tylko w trybie challenge nie będzie można samemu chodzić. chociaż z drugiej strony jakość ostatnich dwóch części mnie nie zachwyca ( w sensie że gier), więc jakbym miał dostać jakiegoś gniota jak w/w ostatnie 2 części, to wolę House of the Potter :)

11. saffy

saffy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
  12. BaNaN360

BaNaN360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Gra zdecydowanie zrobiona dla rozrywki... Na 100% nie jest to gra dla hardcorowych graczy, ale wiecie... zawsze lepsze to niż głaskanie tygryska i skakanie w pontonie :p Kinect jest nowością , a każdy z nas wie jak zaczynają nowości... masa bugów = masa patch'ów , mam nadzieje ,że darmowych :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum