1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

hasło do blokady rodzicielskiej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez redwall, Wrzesień 11, 2012.

1. redwall

redwall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, mam następujący problem. Mój ojciec zakładał mi konto xbox live gdy byłem niepełnoletni i wpisał swojego meila i hasło do niego. Ja teraz stałem się pełnoletni, chcę pograć online (długo po sieci nie grałem więc tym się nie martwiłem). Teraz przy aktualizacji konsoli pyta rodzica o meila i hasło a staruszek hasła nie pamięta. Nie chcę zakładać nowego konta bo stracę GS. Jak mogę zmienić hasło lub całkowicie usunąć blokadę rodzicielską?

2. Lotnik421 Xbox One

3. redwall

redwall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok nie trzeba. Wystarczyło wejść na xbox. pl i tam trochę poklikać.

Wczytywanie...

Poleć forum