1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hasło do konta xbox live? Czy możliwe?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez CrypearL, Wrzesień 11, 2010.

1. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam. Mam pytanie. Czy jest możliwe założenie hasła na profil xbox live? Chodzi mi o to, czy da się zrobić tak, że przy włączaniu konsoli wpisuje się hasło i dopiero loguje się? Ostatnio mnie denerwuje, że "nieproszeni goście" po prostu włączają konsolę i mają od razu dostęp do wszystkiego. Czy jest możliwe założenie takiej blokady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zakladka Moja konsola Xbox--->profil--->Zarządzaj kontem-->kod dostępu Xbox Live

4. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    To chyba cos z matematyka zwiazane? Katomierz potrzeba?

edit
    nie bawie sie w moda tylko raza mnie takie byki ... a tak btw czy pisanie "szybko" zwalnia Cie od pisania poprawnie?

5. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po co komentujesz?Z tego co widzę nie jesteś modem^^Lepiej udzieliłbyś pomocnej odpowiedzi zamiast rzucać głupimi komentarzami;p A tak poza tym pisałem na szybko bo bylo już późno. tss
    PS: sorry za offtop ale denerwuje mnie jak ktoś bawi się w moda i do tego dodaje głupie docinki....

Wczytywanie...

Poleć forum