1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik Hasło, żeby nie grać :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kermitex, Styczeń 3, 2016.

1. Kermitex

Kermitex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, jestem nowym, bo dopiero od dwóch dni posiadaczem xboxa. Mam takie problem: ściągnąłem grę,s która otrzymałem jako bonus. Z tym ze może w nią grać każdy kto uruchomi konsole bez względu czy jest ktoś zalogowany. Czy jest jakaś możliwość, żeby w ta grę grały tylko osoby zalogowane? Albo żeby ustawić jakieś hasło, żeby nawet bez zalogowania nie można było grać w ta grę? Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Nie można takiego hasła założyć. Jest za to inne które może Ci pomoże :"Chciwy dwa razy traci".
    Moższesz jedynie po każdej rozgrywce odinstalować grę i zainstalować jak znów Ty będziesz chciał grać.

4. Kermitex

Kermitex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie rozumiem tego drugiego hasła... tu nie chodzi o to, że tylko ja mam w to grać, a le może nie wszystkie gry nadają się dla dzieci.

5. Rafalek1985

Rafalek1985 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    ochrona rodzicielska po blokuj na kontach dzieci i będzie dobrze jeśli o to Ci chodzi

6. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Inaczej załóż dzieciakom konto I pobaw się kontrolą rodzicielską. Możesz również odpiąć kafelkę gry z ekranu i wtedy dzieciaki nie zobaczą tej gry dopóki nie wejdą w zakładkę gry i aplikacje.

7. Kermitex

Kermitex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konta dzieciom rozumiem dodaje się przez dodanie członka rodziny w opcjach, a nie przez założenie nowego profilu?

Wczytywanie...

Poleć forum