1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hasło

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sexxxy, Sierpień 16, 2010.

1. Sexxxy

Sexxxy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Proszę o pomoc, nie zapisałam nigdzie hasła do konta xbox live ;( Jak chcę dodać punkty microsoft points to prosza o hasło a ja go nie mam. Miałam zapisane, ale wcieło kartkę. W dodatku konto zrobione jest na moim 5 mailu i nie znam w ogóle do niego hasła ;( Czy mogę użyć opcji "usuń hasło" ? Czy to pomoże ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. deivis0310

deivis0310 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niewiem , Najlepiej Bylo by zmienic email. Ale nie masz hasła. wiesz cos moze sobie przypomnisz ludzie najczesciej wybieraja hasło zwiazane z ich zyciem. Powodzenia w Odgadywaniu :)

4. Sexxxy

Sexxxy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale czy jak wezmę "usuń hasło" to będą dalej chcieli ode mnie przy odbieraniu punktów ?? Dzisiaj je kupiłam i nie wiem czy ich ważność nie wygasa czy coś...

Czy nikt nie wie ;( ? A właśnie, jak zakładało się konto to było pytanie trzeba wybrać i odpowiedź napisać. Gdzie mogę dostać to pytanie ??

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn

Wczytywanie...

Poleć forum