1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hauppauge HD PVR 2 Gaming Edition + XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez COPROB0, Styczeń 19, 2014.

1. COPROB0

COPROB0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Witam

Zakupiłem ostatnio Hauppauge HD PVR 2 Gaming Edition żeby zacząć streamować obraz z konsoli na twitch.tv, no ale jak zwykle nie mogło pójść szybko i sprawnie. Po pierwszym podłączeniu konsoli do Hauppauge i TV obraz przesyłany do telewizora był rozciągniety i zielony, pomyślałem "wszystko ok może wygląda to tak bo nie zainstalowałem najnowszych sterowników" no ale po aktualizacji stało się coś czego nie potrafię zrozumieć, otóż znikł sygnał przesyłany przez konsole do Hauppauge. Przeglądałem sieć w poszukiwaniu odpowiedzi co teraz, odinstalowałem sterowniki zainstalowałem jeszcze raz, odłączyłem Hauppauge na 24 H od zasilania, zmniejszałem rozdzielczość na konsoli, sprawdzałem kable HDMI i wciąż nic. Więc pytanie do posiadaczy, jest inne rozwiązanie tego problemu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. COPROB0

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Spróbowałem dzisiaj przywrócenia systemu i instalacje wszystkiego od nowa ale nic nie dało.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Próbowałeś używać tego sprzętu na innym komputerze / laptopie?
    Z tego co czytałem, ten sprzęt bywa humorzasty.

Było kupić Elgato Game Capture HD, ten sprzęt jest najlepszy.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Najlepszy to jest avermedia hd2. Nagrywa bez użycia pc i można nim sterować pilotem lub smartfonem. Do tego jest całkiem tani.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. COPROB0

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Próbowałem z innym laptopem, to samo - brak sygnału. W sobotę dam ostatnią szansę temu sprzętowi, wezmę Hauppauge do znajomego i sprawdzimy przy jego konsoli.

7. COPROB0

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Hauppauge działa na konsoli znajomego i o dziwo nawet z moim laptopem. Straciłem już cierpliwość, odsyłam Hauppauge i kupuję Elgato jak kolega wyżej doradził :)

Wczytywanie...

Poleć forum