1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HD przeszkadza ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bug, Styczeń 17, 2009.

1. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Miałem okazję parę dni temu pograć u kumpla na TV 32" pograć z podłączonym HD. I jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem to....
    Cały obraz śnieżył ( nie uniemożliwiał grania ale przeszkadzał). Dodatkowo doszło do takiej sytuacji - Cod : WaW Nazi zombies. Normalnie stojąc przy oknie koło schodów w pierwszym pomieszczeniu jestem w stanie zobaczyć i ustrzelić zombiaki ze wzgórza. U kolegi mgła sięgała do 4 metrów przed oknem. Czy to normalne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kris-t-off

kris-t-off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakim kablem ma podłaczony?? Jak HDMI to jest to niemożliwe, bo albo obrazu nie ma, albo jest żyleta...

4. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Śnieg i mgła ?? Chyba powinieneś zgłośić się do synoptyków pogody.
    Ale poważnie śnieżyć może jeśli kabel jest słabej jakości i to przez EURO.
    U mnie obraz jest jak brzytwa :)

5. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    sprawdz ustawinia telewizora. u mnie w Grundigu LCD sa rozne ustawienia pod kazde wejscie. na ppczatku mialem ostrosc za duza i wszystko bylo dziwne czarne itd.. ustawilem i jest D ladnie. moze jasnosc i kontrast za duz sprawdzcie. sygnal po HDMi idzie cyfrowo wiec nawet jakosc kable nie ma tu wielkiego znaczenia.. albo obraz jest albo nie jak kolega napisal wyzej.

Wczytywanie...

Poleć forum