1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdd 20GB

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez freak10, Październik 27, 2011.

1. freak10

freak10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Kupiłem używany dysk do xboxa o pojemności 20gb a konsola wykrywa na nim po formacie 13,8 gb. Czy to znaczy ze dysk jest uszkodzony?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jest uszkodzony, to normalne, xbox sobie rezerwuje 7 GB tak for fun zeby mial na system itd :D

4. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale hamstwo, miałem kupować a teraz to już nie wiem. W sumie to jak zabraknie to jeszcze pena można dorzucić. Ciekawe co z tego wyjdzie jak się jedną płytkę na dysku a drugą na penie zainstaluje

5. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Będzie działać, swojego czasu forze miałem tak zainstalowaną i nie było problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum