1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDD 250 czy 320 GB

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Yarkezy, Styczeń 6, 2013.

1. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Siemka mam pytanie, opłaca się kupić dysk twardy w takiej cenie do konsoli ?
    250GB za 240zł +wys.
    Dysk 250GB do Microsoft XBOX 360 kompletny NOWY (2898251886) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    czy lepiej dołożyć pare złociszy i przywalić odrazu 320GB za 250zł +wys. tylko kurier +20zł ?
    DYSK TWARDY 320GB XBOX 360 FAT GWARANCJA (2912542774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    I czy wgl ceny nie są zawyżone, albo ktoś może z was ma jakiś dysk do sprzedania, bo ja posiadam 60'ke ale doszedł mi kinect i ostatnio zrobił się problem nawet żeby gierke zainstalować więc musze rozważyć wymiane dysku... Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    O prosze Dexter :p, składałeś te dyski czy są fabryczne ?? Dzięki dzięki za linka myśle że w następnym tygodniu się dobrze zastanowie :p
    @Edit:
    Ach sorki za pytanie : 'Fabrycznie nowy dysk do Xbox 360 FAT!'

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: HDD 250 czy 320 GB

Sam skladalem, dlatego mają 2 lata gwarancji a nie rok.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.

Poleć forum