1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDD a gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kryptonian, Lipiec 23, 2010.

1. Kryptonian

Kryptonian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie, wiem, że jest mnóstwo pytań i odpowiedzi odnośnie HDD, ale żaden nie porusza problemu gwarancji. Otóż:
    1. Czy kupno dysku WD i dokupienie kieszeni może powodowac utratę gwarancji? Bana raczej nie spowoduje, ponieważ ten temat był już wyjaśniany.
    2. Co myślicie o dyskach dostępnych na Allegro bezpośrednio do X, które ponoc są nowe? No i jeżeli dysk był zbanowany, to co dalej z gwarancją?
    3. No i w ostateczności kupno nowego dysku do X w oryginalnym blisterze tylko gdzie najtaniej? Może ma ktoś jakieś namiary?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    1. nie tracisz gwarancji, w koncu nie grzebiesz nic w konsoli
    2. dyski nie sa banowane tylko mkonsole. I dysk ze zbanowanej konsoli podlaczony do innej nie powoduje bana/utraty gwarancji
    3. tu juz sobie poszukaj.

4. Kryptonian

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  6. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Jak kupujesz dysk i kieszeń to gwarancji nie masz bo rozkręcasz obudowe i wsadzasz dysk
    2.Lepiej kupić orginalny MSa masz min 2 lata gwarancji
    3.Lepiej unikaj aukcji na allegro bo przeważnie dyski z bad sektorami sprzedawająa nie msz pewności czy ich nie mają lepie u MS PL kupić :}

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dysków od MS nie opłaca się kupować, więc nie ma sensu ich polecać. Na dyski serii WD są 2 lub 3 lata gwarancji.

8. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak ale maż 100 % pewności że dysk nie ma bad sektorów a do x wystarczą 2 bad sektory i lipa . :} a pełno jest takich oszustów na allegro co właśnie taki sprzedają ;]

9. Kryptonian

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W związku z różnymi opiniami, zadzwoniłem do Microsoftu.
    1. Kupno dysku WD wg serwisu może uszkodzic konsolę, wtedy usterka z winy użytkownika.
    2. Kupno używanego dysku, byc może po banie, wg serwisu może spowodowac bana
    3. Rozwiązanie: zasugerowali zaczekac, teraz po wyjściu nowego X dyski stanieją, gdyż do nowego nie pasują

Już nie wiem sam co myślec.

10. matek077

matek077 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-CH
    mimo to mysle ze jak kazdy polak prubuje zatrzymac kazdy grosz przy duszy i ja bym kupil dysk ,,laptopowy" za mała kwote duzo gb :p

11. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    1.Ciekawe dlaczego ma dysk WD uszkodzić mi konsolę, to tak samo jak by napisać że ich dyski Fujitsu czy hitachi też mogą coś popsuć.
    2. Bana nie dostajesz za dysk tylko za flash napędu i granie na kopiach na Live. Po przerobieniu dysk jest widoczny jako Hitachi/Fujitsu tak jak w oryginale bo wgrywasz mu taki FW więc bana nie dostaniesz.
    3.Opłacalne rozwiązanie to kupić sobie dysk WD w sklepie/allegro z gwarancja na 3 lata, do tego obudowę i przystosować.

Jeszcze nie czytałem o banie za dysk. Bany tak jak napisałem dostajesz za flash napędu.

Ja jako polak to zatrzymałem sporo grosza i nie przepłacałem za dysk MS oryginalny. Zakupiłem wd do tego obudowę i zmieściłem się w 140zł za dysk 250gb.

Wczytywanie...

Poleć forum