HDD a zbanowana konsola

Zajfoo

Użytkownik
Użytkownik
witam !

Mam takie pytanko ! Jesli bede mial jedna konsolke przerobiona i bedzie odlaczona od neta, a druga nieprzerobiona i podlaczna do neta to czy moge na nich korzystac z jednego dysku przekladajac go wedle zyczenia ??
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
witam !

Mam takie pytanko ! Jesli bede mial jedna konsolke przerobiona i bedzie odlaczona od neta, a druga nieprzerobiona i podlaczna do neta to czy moge na nich korzystac z jednego dysku przekladajac go wedle zyczenia ??
b. dobre pytanie, wszystko zalezy od tego co jest na HDD, bo moze i tak sie stac ze zbanuja ci nie przerobiona konsole :D na dzien dzisiejszy chyba nikt ci na 100% nie powie, ale to rozwiazanie to byłoby idealne :) w koncu gra się 1-3 gry online tylko :)
 

Zajfoo

Użytkownik
Użytkownik
wedlug mnie nie powinno byc bana, ale napisalem to bo chcialbym uslyszec wasze zdanie.
Podarzajac tym tropem to przeciez konsola dostaje bana a nie sam dysk. Wiec moze by to bylo idealne rozwiazanie ?? :D


P.S. Macmus co to za roznica co jest na dysku ? przeciez konsola podlaczona do neta bylaby bez przerobki, wiec co za tym idzie w napedzie zawsze by byla orginalna gra !!
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
wedlug mnie nie powinno byc bana, ale napisalem to bo chcialbym uslyszec wasze zdanie.
Podarzajac tym tropem to przeciez konsola dostaje bana a nie sam dysk. Wiec moze by to bylo idealne rozwiazanie ?? :D
P.S. Macmus co to za roznica co jest na dysku ? przeciez konsola podlaczona do neta bylaby bez przerobki, wiec co za tym idzie w napedzie zawsze by byla orginalna gra !!
no wlasnie tyle ze metoda jaka uzyskiwany jest ban nie jest znana, moze jakies logi sa w cachu trzymane, moze taka zamiana juz jest uwazana za modyfikacje
wiem ze to przesada .. ale moze tylko lepiej GT na pena wrzucac :D
cholera wie ...
 

Zajfoo

Użytkownik
Użytkownik
moze akcja z pendrive`m bylaby bezpieczniejsza :D
 

Jaroszek94

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, czy jeżeli zostanie zbanowy arcade bez dysku i kupię do niego dysk , to on w końcu będzie działać czy nie ??
 

mickeymouse2

Użytkownik
Użytkownik
domysl sie...
skoro ban blokuje dostep do dysku to jaki wniosek?
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ej chodźcie napiszemy na forum xbox.com, że ban niszczy nam dysk, a to jest nasza wlasnosc i nie mozna tego niszczyc?
I ktos zagrozi pozwem.Napewno zdobędziemy poparcie maasy osób.
Może M$ się przestraszy, i anuluje bany na HDD(ofc te na LIVE, zostaną utrzymane).
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
MS nie ściąga banów.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
To jest przenośnia, chodzi o to że odblokują możliwość korzystania z HDD, zostawiając bana na LIVE'a.Czyli sytuacja jaka była kiedyś.
 

cbool

Banned
Użytkownik
Mam pytanie jak mi zbanują konsole(od pukać) to moge dysk wziąść do kumpla i tam zainstalować grę a u siebie grać?
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
nie, nie możesz.
LUDZIE CZYTAJCIE CAŁY TEMAT O BANACH, A NIE CIĄGLE PYTACIE O TO SAMO I ROBICIE BURDEL!
 

cbool

Banned
Użytkownik
ale przecież zbanowana jest konsola nie dysk

PS czy jak sie mam bana do da sie zapisywać savy i grac z kumplem przez system linka
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
w zbanowanej konsoli jest blokowana obsługa dysku - działają tylko savy i tyle, nie odczytasz zainstalowanej gry na innej konsoli bo wywali Ci błąd, żebyś zainstalował grę z poziomu swej konsoli, bo nie możesz grać w instalowaną gdzie indziej.
system linku nie banują ;)
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
A opłaca się robić jaki kolwiek upgrade z pena ?
Czy to też ryzykowne ?
 

Zajfoo

Użytkownik
Użytkownik
ja slyszalem ze to w konsoli zapisywana jest informacja o blokadzie dysku a nie na samym dysku, wiec fizycznie sam HDD powinien chyba dzialac na innej konsoli.
Chyba nie dowiemy sie tego dopoki ktos tego nie sprawdzi :D
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
A jak z tym upgradem ?
 

HIF PL

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz już bana to nie widzę innego wyjścia upgrade konsoli tylko po co ;D. Większość dodatków po taki up'ach dotyczy XBL, no chyba że wyjdzie nowy dash.

A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Jeśli zgram profil na kartę z NIE ZBANOWANEJ i NIE PRZEROBIONEJ konsoli to będę mógł ponownie zgrać ten sam profil na NIE ZBANOWANĄ ale przerobioną konsole?
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Bana nie ma i pytam o upgrade z pena czy jest bezpieczny.
 

HIF PL

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze to nie wiem jak jest na 100% z penem ale jak tak strasznie się obawiasz to tu masz prosto od uncle Bila Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj! .
 

Do góry Bottom