HDD a zbanowana konsola

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Ale jemu chodzi o to czy jak zaktualizuje z pendriva to czy mu dysk zablokuje! Weźcie odpowiadajcie na pytania a nie omijacie dany temat :/. A co do samej aktualizacji z pendriva to tak nie zbanuje Ci dysku :) Możesz śmiało aktualizować:)
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
DZIĘKI :p
Za nie ominięcie pytania Majkelu :p
 

OmnfG

Użytkownik
Użytkownik
ja mam pytanie o savy. Jezeli ze zbanowanej konsoli wezme dysk i wloze do nowej konsoli lub wymienie plyte glowna i sciagne z xbl profil to normalnie savy z tego dysku beda dzialac i niebedzie bana na nowej konsoli ?
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - Xbox Live Support Leaking Console Banning Information!!!! - Part 1

konsultant z xbox live mowi wyrażnie:
"using banned HDD on unbanned conole will get it ban as well"
i nawet robi double checka :D

robi sie ciekawie :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tylko pytanie czy na przerobionej czy nie ;) Jak na nieprzerobionej to nie ma co się obawiać :)
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
Tylko pytanie czy na przerobionej czy nie ;) Jak na nieprzerobionej to nie ma co się obawiać :)
no tak .. hehe .. myśle ze konsultant miał jasno na myśli nieprzerobiona :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wg mnie nie. Bo jak np kupię dysk i się okaże że dostałem bana a mam nieprzerobioną konsolę to byłoby nie fair... Po za tym pożyjemy zobaczymy co zrobi M$ :) Taki konsultant też nie musi wszystkiego wiedzieć... Zresztą ja tam i tak sie nie obawiam bo mam swój dysk i swoją nieprzerobioną konsolę ;)
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie nie. Bo jak np kupię dysk i się okaże że dostałem bana a mam nieprzerobioną konsolę to byłoby nie fair... Po za tym pożyjemy zobaczymy co zrobi M$ :) Taki konsultant też nie musi wszystkiego wiedzieć... Zresztą ja tam i tak sie nie obawiam bo mam swój dysk i swoją nieprzerobioną konsolę ;)
i dobrze :) ja nie korzystam z live i tak... na legala konsole chce zamienić na swieta jak ponadrabiam kilka tytułow, bo konsole mam od 2 tygodni ..

w sumie istnieje coś takiego jak numer seryjny HDD i zeby go odczytac nie trzeba wchodzić w jakieś specialne tryby jak w przypadku flashowania CD. wiec po prostu moga zczytywać go w momecie banu i banować każda następna, która ma podobną :D
 

HIF PL

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam takie pytanie: jeśli biorę dysk ze zbanowanej konsoli i wkładam go do drugiej przerobionej to ta druga konsole tez banują? :D


EDIT: wiem że było już to pytanie jednak dotyczyło przełożenia do konsoli nie przerobionej, a ja się pytam o przełożenie do przerobionej ;p.
 

MaszynaDoZabijania

Użytkownik
Użytkownik
ja mam pytanie o savy. Jezeli ze zbanowanej konsoli wezme dysk i wloze do nowej konsoli lub wymienie plyte glowna i sciagne z xbl profil to normalnie savy z tego dysku beda dzialac i niebedzie bana na nowej konsoli ?
Nie rozumiem o co Wam chodzi z tymi save'ami. Ja mam zbanowaną konsolę, ale wszystkie savy doskonale mi działają. O co chodzi?
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
Jak dysk ze zbanowanej konsoli włożysz do drugiej przerobionej to ją też zbanują po podłączeniu do netu
poczekajmy na potwierdzone info a nie gdybajmy
 

wujekzbys

Użytkownik
Użytkownik
Ja zauważyłem, że:
HDD nie jest banowany, konsola po banie wraca do momentu z przed aktualizacji, która umożliwiała zgrywanie gier na HDD, czyli jest taka jak w momencie kupna.
Wszystko co miałem na HDD przed banem mam i po banie, (zgrywanie gier i divx pies drapał). Natomiast nie wiem czy jeżeli włożę HDD ze zbanowanej do nowej dlaej wszystko będzie działało czy trzeba zrobić format. Tak myślę, że trzeba będzie zrobić format i zapisy stanów gier pójdą w diabły.(z tego co czytam to tak jest). Ale tak myślę sobie, żeby to wszystko zgrać do kompa a po formacie załadować z powrotem na HDD za pomocą programu XPort 360. Narazie wiem że próba zgrania za pomocą orginalnego kabelka i płyty Ms z HDD ze zbanowanej na nowy HDD, za pomocą zbanowanej konsoli mi się nie udała. Konsola nie widzi HDD, może dlatego że obydwa są 120G (orginały), może ten w kieszeni konsoli powinien byc mniejszy, nie wiem.
 

Dawid1992

Świeżak
Świeżak
Witam powiecie mi czy jak mam zbanowaną konsole i dys to jak zrobię formata na dysk i go podłęcze do zbanowanej konsoli będe mókł instalować gry na dysk prosze odpiszcie mi
 

sebpl

Użytkownik
Użytkownik
Nie bedziesz mógł. Banowana jest możliwość instalowania gier w KONSOLI.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie bedziesz mogl
 

Darek36

Użytkownik
Użytkownik
Witam powiecie mi czy jak mam zbanowaną konsole i dys to jak zrobię formata na dysk i go podłęcze do zbanowanej konsoli będe mókł instalować gry na dysk prosze odpiszcie mi
Nie dziecko, nie możesz. Ile razy można pytać o jedno i to samo.

Ja się naprawdę dziwię. Skoro było wiadomo ,że lecą bany po cholere jeden z drugim odpalał konsolę w live ?

" za chwilkę sprawdzę czy mam bana " ......5 min później. " MAM BANA !! POMOCY !! jak odpalić HDD na zbanowanej konsoli ? "

Ja was ludzie nie rozumiem.
 

yogi

Świeżak
Świeżak
mam pytanie odnośnie kopiowania muzyki na dysk i poźniejsze odtwarzanie, głównie to mnie interesuje bo grać moge z płyty...
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
ej ludzie kurde, chcecie tą sprawe tak zostawić?
M$ jawnie psuje nam dyski, a my cicho siedzimy.Trzeb zacząć coś robić, nei wiem spamowac maila czy pisać na forum.Nie może tak być, ze kupiłem dysk a nie moge z niego korzystać.Ja rozumiem bana an XBL, zgadzam się z tym, ale ban na dysk to już przesada.
Trzeba działać !
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
I co im zrobisz? No pomyśl tak logicznie... Myślisz, że oni gdzieś te Twoje maila wezmą na poważnie? Możesz pójść do sądu ale gwarantuję Ci, że Ty na tym dużo więcej stracisz niż M$
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
I co im zrobisz? No pomyśl tak logicznie... Myślisz, że oni gdzieś te Twoje maila wezmą na poważnie? Możesz pójść do sądu ale gwarantuję Ci, że Ty na tym dużo więcej stracisz niż M$
i jeszcze ci proces wytocza w czasie twojego prosesu :)
ty nie kupujesz konsoli tylko ja wyporzyczasz w uzytkowanie, wiec musisz zgodzic sie na wwszystkie prawa aby z niej korzystac :)
 

Do góry Bottom