1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdd ban ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PrototypE, Kwiecień 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PrototypE

PrototypE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śrem
    Witam!
    Wiem że istnieje zbiorczy temat odnośnie banów ale tam odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem.
    Tak więc, już jakiś czas temu załapałem bana na live, wiadomo fala... Konsole mam w wersji Arcade, więc dysku nie posiadam i tak owego nie dokupowałem, i tutaj pojawia się moje pytanie, jeżeli załapałem tego bana bez dysku to jeśli dokupiłbym dysk to miałbym zablokowaną opcje instalowania gier na hdd?
    Sam sprawdzić tego nie mam możliwości, bo nikt z mojego otoczenia nie posiada xboxa z dyskiem, dlatego też pytam się o to Was ;)
    Pozdro :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    blokowana jest konsola nie dysk, więc niezależnie od tego czy miałeś dysk czy nie, możliwość instalacji jest zablokowana.

4. PrototypE

PrototypE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śrem
    Dzięki za szybką odpowiedź ;)
    Temat do zamknięcia.

Status Tematu:
Zamknięty.