1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDD do Xbox Elite

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Loki4pl, Luty 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Loki4pl

Loki4pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Niedawno zakupiłem konsolę X-360 Elite, niestety bez dysku twardego (tak to na allegro już jest:cool:), nie zamierzam kupowac oryginalnego 120 GB HDD - na stronie microsoftu za 150 $ , ale podejrzewam, że może za 400-500 zł bym go kupił używanego, postanowiłem kupic WD1200 BEVS, kabelki , sformatowac go odpowiednio i smigac. Zastanawiam się jednak nad tym, że 120 GB to za dużo i trochę by mnie to wyniosło - z kabelkami około 210 PLN. Stąd też moje pytanie czy 20 GB HDD - ten dedykowany Seagate 5400 2,5 cala pasowalby?
    Jeśli tak, to kupuję dysk , kabelki i robię format?? Co do formatowanie skorzystam oczywiście z poradnika , ale mam pytanie czy 20 GB HDD Seagate będzie pasowac do Elite?

Pozdrawiam , licze na pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Było, było, było, było, było, było, było....

Tylko dyski WD BEVS/BEVT pojemności można zrobić 20/60/80/120 giga, takie są pliki na necie. Inne dyski nie! Dlaczego? A no ponieważ oprogramowanie do przeróbki jest tylko na dyski WD BEVS/BEVT !!!

4. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    Loki4pl myślisz że 120GB to zadużo? Wydaje mi się że po jakimś czasie stwierdzisz że jest on za mały, biorąc pod uwage że gry zajmują od 5GB wzwyż, a napewno będziesz chciał oprócz gierek wrzucić jakąś muzyczke czy może nawet filmy i zdjęcia. Więc może odrazu dołożyć i kupić coś większego jeśli oczywiście środki finansowe na to pozwalają.

5. darec

darec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak MS w przyszlosci wyposci wiekszy dysk,pewnie 250gb do sobie wgrasz ten plik i bedziesz mial wiekszy.
    Ale czy MS wyposcikiedys wiekszy dysk ?

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

co wy z tymi 80-tkami tak wyskakujecie. najpierw kamilkingpl teraz ty apacer.
    jak wy robicie te dyski 80gb do xbosa co???? wg mnie to niemożliwe :)
    chyba ze czegoś nie wiem to proszę o sprostowanie

7. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Było wszystko juz 100 razy.Troche checi Panowie :D

Wczytywanie...
Status Tematu: