1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDD od X360 pod PC

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Karkol88, Styczeń 5, 2009.

1. Karkol88

Karkol88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wgrania na dysk twardy konsoli (120 GB) multimediów takich jam mp3, filmy i obrazy. Wiem, że normalnie się nie da ale słyszałem o pewnym sposobie podłączenia tego dysku twardego do PC poprzez jakieś przejściówki SATA. Czy w takim wypadku mógłbym wgrywać cokolwiek na ten dysk? Szukałem na forum i w Google niestety odpowiedniego skutku. Proszę o pomoc :)
    Pozdro :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. yoki

yoki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Opcja szukaj na forum :p

ale powiem Ci ze jesli chciałbys np na ten dysk instalowac gry to tylko WD BEVS bo do innych nie ma pliczków niezbednych aby dysk działał z Xboxem 360

4. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    1. Jestem nowy, co warto przeczytać na początek?
    2. Sprzęt -> Poradniki

5. Karkol88

Karkol88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytałem poradniki i tez szukałem na forum. Moja konsola ma fabryczny dysk 120 GB (wersja ELITE) i póki co gry się na nim normalnie instalują. Pytam tylko czy jest możliwość podpięcia tego dysku do kompa i wgrać swoją muzykę, filmy i zdjęcia bo normalnie nie ma takiej możliwości (za wyjątkiem audio CD i konwersji w locie) Pozdro

6. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    z tego co się orientuję to NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI :p
    pozdrawiam :D

7. Karkol88

Karkol88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To dziwne bo jestem prawie pewien, że ktoś właśnie w taki sposób wgrywał sobie rożnego typu pliki zanim wyszedł nowy Dashboard....
    Tutaj jest owa przejściówka...

https://ssl.allegro.pl/item489963042_adapter_hdd_xbox_360_sata_przejsciowka_sata.html

Wczytywanie...

Poleć forum