1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDD pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MiszczAlgidy, Maj 29, 2010.

1. MiszczAlgidy

MiszczAlgidy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie mam zbanowanego xboxa ale cche dokupic do niego dysk 120gb wgralem dashboard ten najnowszy i nie wiem czy jak kupie dysk to normalnie bede mogl instalowac na nim gry czy musze cos jeszcze zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    pozostaje ci teraz kupić dysk i podłączyć do xboxa :) będziesz mógł normalnie instalować gry.

4. Alienlol

Alienlol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Jeśli masz najnowszego dashboarda to spokojnie możesz kupować dysk i instalować :)

Wczytywanie...

Poleć forum