1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDD ze zbanowanej Format

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomcioq11, Listopad 16, 2009.

1. Tomcioq11

Tomcioq11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak prawidłowo sformatować HDD 120 i na której konsoli zbanowanej czy niezbanowanej.
    Zeby potem sprawnie i bez problemu działał na niezbanowanej?

Moze inaczej dostałem ban i mam hdd 120 własnie poszła konsolka na allegro za 490zł bez hdd .Hdd chce zostawic podobno po formacie działa na nowej niezbanowanej lecz jestem przezorny i wole sie zapytac moze ktos miał podoby problem lub jest podobny post bo nie znalazłem .Jak to zrobic zeby było git wpisuje sie w czasie formatu numery seryjne nie wiem po co lecz sadze ze moze to miec znaczenie dlatego sie pytam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Joker-Night

Joker-Night Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    Tomcioq11 ----- > To nie ma różnicy chodzi na obu nawet jak masz dysk na niezbanowanej i podłączysz do zbanowanej i tak ten dysk będzie chodził . Pozdro

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    a niezabanowanej

Wczytywanie...

Poleć forum