1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hdd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartman000, Styczeń 30, 2011.

1. bartman000

bartman000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    mam xboxa arcade z hdd 120GB (WD 2500 BEVS-250GB pojemnosc dysku), czy mozna przerobic hdd na 250 GB do arcade? bo do slima mozna, a nie wiem czy do mojej arcade-owki tez..Pozdrawiam bartman000

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Przerób tak samo jak do slima ale usunie ci się wszytko z HDD

4. marckom81

marckom81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    Podepnę się do tematu. Mam Xbox 1 - przeróbka softmodem. Dziś próbowałem włożyc do niego większy dysk tzn SEAGATE 120 GB. Wgrałem potrzebne oprogramowanie ale teraz wywala mi bląd 06 przy starcie - konsola nie może odblokować dysku. Wałek polega na tym ze robiąc obraz iso wrzuciłem nie ten plik eeprom tzn ze zlym hasłem. Efekt taki ze dysk mam zablokowany i nie mogę z niego korzystać ani na PC ani w xboxie. znam kod jakim jest zahasłowany dysk ale to jest klucz mający 40 znaków a z poziomu PC można wpisać max 32 znaki. Pytanie jak go odblokować ? Wszelkie programy nie daja rady a HDDmaker dla xboxa nie moge uruchomić na PC ponieważ wszystko zatrzymuję sie po wykrywaniu dysków przez bios komputera

5. tomekcom

tomekcom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mozna tylko ze to chyba nowy dysk musi byc ale moze byc w oryginalnej obudowie microsoftu ;)

Poleć forum