1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

hddhackr i wd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zombie12, Marzec 22, 2013.

1. zombie12

zombie12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szczecin
    Mam dysk WD3200BEVT, potraktowałem go Hddhackr 1.4 który po flash wyswietla komunikaty że wszystko powinno być ok. Po podłaczeniu konsola go nie wykrywa.
    Konsola slim 4GB bez RGH, dash 16203.
    Żeby nie generować zbyt wielu pytań:
    Próbowałem różnych HDDSS.BIN (320 i 250), robiłem kombitacje tylko flash, flash i tworzenie pratycji (po restarcie i bez) przed kazdym podłączeniem do konsli.
    Po flashowaniu dysk w kompie jest wykrywany jako Hitachi (zielony jestem w tym temacie i nie wiem czy być tak powinno).
    Nie jestem pewien czy HDDSS.BIN są odpowiednie, jeżeli można link do sprawdzonego to bedę wdzięczny za to i dodatkowe wskazówki co mozna zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    W styczniu miałem dokładnie taki sam problem. Z tym, że ja miałem dysk WD3200BPVT.
    Wgrywałem każdy możliwy HDDSS.bin: 20, 60, 120, 250 i 320GB i dysku za chole*e nie wykrywało w konsoli.

Próbowałem nawet tą metodą ( [Xbox 360] How to Flash Your HDDSS.bin in Windows ). Niestety bez skutku.
    ( z tym ostrożnie, bo łatwo można spiep*zyć dysk )

Trochę to dziwne, bo skoro dysk jest wykrywany jako Hitachi, to wszystko powinno działać.
    Spróbuj jeszcze raz, ale na innym komputerze, ew. na laptopie. Być może problemem jest chipset.

Nie znam się na tym aż tak dobrze, ale wydaje mi się, że trafiły nam się jakieś kapryśne wersje / rewizje tych dysków, które nie chcą współpracować z konsolą. Próbowałem wielu rozwiązań, szukałem pomocy na przeróżnych forach niestety skończyło się na tym, że pozostałem na 120GB a dysk wylądował w laptopie.

4. zombie12

zombie12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szczecin
    inny komp, inny chipset i to samo. Nawet rozebrałem konsole aby sprawdzic czy kable są odpowiednio podpięte. Trzeba znaleźć inny dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum