1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HDMI a Chinche?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Messiah, Lipiec 20, 2010.

1. Messiah

Messiah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie. ;-)
    Właśnie dostałem 50 calowy TV plazmowy i stąd moje pytanko.
    Co do kanałów DTV (Digital TV) jakość jest świetna, ale jak podłączyłem XboXa (Slim) za pomocą tych chinch (żółty, czerwony, biały) jakość jest.. średnia. Czy HDMI naprawdę robi wielką różnicę przy grach? Czy to po prostu "musi tak być" przy takich dużych telewizorach czy to sprawa kabla?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    jak dla mnie hdmi daję naprawdę wielką różnice ale dobre hdmi nie przekraczające 3m powyżej 3m powinno być dobrze pozłacane a takie jest drogie.

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    To sprawa kabla. W zestawie masz zwykłe czincze, żadnego hd na nich nie zobaczysz.
    Kup pierwszy lepszy kabel hdmi za 5-10zł i jakość będzie lux.

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zmień kabel na hdmi, a zobaczysz kolosalną różnice.

Temat wyczerpany, więc leci do kosza.

Wczytywanie...

Poleć forum